برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مسی: مورینیو مربی خوبی است که کار خودش راانجام می دهد

یکشنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۵ — گل

ستاره آرژانتینی اعلام کرده که به خاطر اخلاق خوب ویا، کسی نمی تواند با اورابطه بدی داشته باشد

لیونل مسی و ژوزه مورینیو

کمتر پیش می آید که لیونل مسی، در مورد ژوزه مورینیو صحبت کند؛ اما این اتفاقی است که حالا و در حالی که چند ساعت تا آغاز دیدار ال کلاسیکو باقی است، رخ داده. ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در گفتگو با وب سایت'Todobarcelona.net' به این دیدار حساس و اوضاع تیمش دراستانه این بازی و مسائل مرتبط پرداخته.
دراین گفتگو مسی در پاسخ به سوالی برای تشریح شخصیت مورینیو، خیلی کوتاه گفته:« مورینیو مربی خوبی است که کارش را انجام می دهد » و در تشریح رونالدو هم گفت:« او بازیکن خوبی است ». ستاره آرژآنتینی در پاسخ به سوالی درمورد درگیری اش با ویا درجریان بازی بارسا – گرانادا گفت:« ویا بازیکن بزرگی است که هیچ کسی نمی تواند با او مشکلی داشته باشد.»
ستاره شماره ۱۰ بارسلونا در تیم تیتو که جانشین پپ گواردیولا شد نیز راحت به نظر می رسد و تفاوت زیادی میان این دو مربی نمی بیند:« با تیتو همان بارسایی را می بینیم که در فصول قبلی شاهدش بودیم. ما یک فرم خاص بازی داریم که آن را تغییر نمی دهیم؛ چون تیتو هم مثل پپ فکر می‌کند ونظر مشابهی درمورد سبک بازی مان دارد و تغییراتی در کار نیست. مطمئنم که تیتو هم مسیر مهمی را در بارسلونا طی خواهد کرد.»
البته او تحسین از گواردیولا را هم فراموش نکرد و گفت:« پپ ردپایی در بارسا به جای گذاشته که به تاریخ فوتبال پیوست. او بعد از به کار گرفتن من در پست های مختلفی در زمین فوتبال به من یک امتیاز مثبت داد. در واقع این کاری است که او با تمام بازیکنان تیم انجام داد. او به تغییر و تقویت فلسفه فوتبالی متعادل ، تهاجمی و تدافعی پرداخت.»
لیونل مسی در پاسخ به سوالی در مورد احتمال انتقال نیمار به بارسا گفت:« این موضوعی است که اعضای کادر فنی باید در موردش تصمیم گیری کنند.» مسی در مورد اینکه از او به عنوان ستاره شماره یک دنیای فوتبال یاد می شود هم صحبت کرد:« من هر روز کار می کنم تا بهتر از قبل شوم ولی هدف من این نیست که بهترین باشم. هیچ وقت به اینکه چیزی خوب است یا بد فکر نمی کنم و ترجیح می دهم که نظراتی که از بدی هایم می گویند را مرور کنم. در دنیای فوتبال هر موضوعی جنجالی است.» او درپاسخ به این سوال که از نظر او معنای لیدر و رهبر تیم چیست گفت:« لیدر کسی است که در داخل رختکن تیم از احترام همه برخوردار است. چه از نظر شخصیتی و چه از نظر اینکه توپ‌ها را در مسابقه از بازیکنان درخواست می کند. کسی که هروقت که لازم باشد با هم تیمی هایش صحبت می‌کند و در زمان نیاز نماینده تیمش است. کسی که هم تیمی هایش هم در زمان نیاز به صحبت هایش گوش می دهند.»
او که از ۱۳ سالگی در آکادمی فوتبال بارسلونا رشد کرده اعلام کرد که به دست آوردن دلهای هواداران آرژآنتینی برای او کار آسانی نبوده:«فکر می کنم اینکه من در آرژانتین فوتبال بازی نکرده ام، کار را برای من سخت کرده . ولی اینها مسائل روزمره زندگی هستند.من در تک تک بازیهای تیم ملی تمام توانم را به کار می گیرم و می خواهم بهترین بازی هایم را با پیراهن آلبی سلسته انجام دهم و گذشت زمان به کمک من خواهد آمد.»
مسی اعلام کرد که کاپیتانی تیم ملی آرژانتین برای او افتخاربزرگی است:« من بازوبند کاپیتانی تیم ملی را با غرور تمام بربازو می بندم.همین که می دانی که چه کسانی این بازوبند را بر بازو بسته اند، احساس مسئولیت تو را بیشتر می‌کند ولی کاپیتانی تیم من و شخصیت من را تغییر نمی دهد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391