برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو: کاکا کاری کرد که برای بازی های بعد،نامش را به ذهنم بسپارم

پنجشنبه، ۶ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۱ — گل

ژوزه مورینیو در پایان دیدار تیمش مقابل مییناریوس به خبرنگاران گفت:« هشت گل خیلی است؛ ارزش مییوناریوس بیش از آن چیزی است که دراین بازی دیدیم.»

ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید در صحبت هایی به این نکته اشاره کرد که در بازی دوستانه ۴شنبه شب تیمش مقابل مییوناریوس، بازی خوبی را از کاکا شاهد بودیم.رئال مادرید در این بازی با نتیجه ۰-۸ به پیروزی رسید و سه گل از این هشت گل نتیجه تلاش های کاکا بود.

در پایان این مسابقه مورینیو به خبرنگاران گفت:« کاکا تلاش های زیادی انجام داد تا من اسمش را به ذهنم بسپارم و به قراردادن او در ترکیب اصلی تیم در بازیهای رسمی فکر کنم. او خوب بازی کردم، دقیقا مثل تمام بازیکنان تیم. واکنش او و واکنش بازیکنان تیم دراین بازی خوب بود. آنها خودشان را وقف انجام یک بازی خوب کردند. »

مورینیو ادامه داد:« طبیعتا، زمانی که این انگیزه را در بازیکنان می بینی که می خواهند کارهایشان را خوب انجام دهند، نتیجه و بازتاب طبیعی این است که مربی به این بازیکنان اطمینان بیشتری خواهد داشت و به آنها در بازیهای رسمی دقایق بیشتری بازی خواهد داد. کاکا و سایر بازیکنان این تیم شایستگی آن را دارند که مربی در زمان تصمیم گیری نام آنها را در ذهن داشته باشد.»

مورینیو در مورد تیم حریف ، یعنی تیم مییوناریوس کلمبیا گفت:« ما بازیهای آنها را در فیلم های ویدئویی تماشا کرده بودیم و بازیکنان این تیم به مراتب بهتر از آن چیزی هستند که ما در بازی ۴شنبه شب دیدیم. رئال مادرید مقصر است. چون بازی را خیلی قدرتمندانه شروع کرد و بازی را شوخی نگرفته بود. ما می خواستیم این جام را که چندین سال است مال خود کرده بودیم، دوباره به خانه به بریم. ما با گلزنی در دقایق باتدایی بازی، اعتماد به نفس تیم حریف را نشانه رفتیم. آنها این بازی را به دید یک بازی دوستانه می دیدند و تهاجمی بازی نکردند و ریسک هم نکردند. من متاسفم. چون ۸ گل خیلی زیاد است . ولی می دانم که مییوناریوس، تیمی است که ارزشی به مراتب بیشتر از این دارد.»

مورینیو در بخش پایانی صحبت هایش در مورد بازیکنان پایه ای ای که در این بازی حضور داشتند گفت:« بازیکنان تیم کاستیا، بازیکنان جدیدی نیستند. آنها آمادگی این را دارند تا در تیم اصلی بازی کنند و مورد حمایت قرار بگیرند. همه آنها پشت سر موراتا و ناچو که بازیکنان تیم اصلی هستند قرار می گیرند. آنها زانوهایی دارند که توانایی رشد را دارد. آنها در نزدیکی تیم اصلی رئال هستند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391