برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو: با اتلتیکو پیمان ضد خشونت بستیم

یکشنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۳۹ — ورزش۳

جمعه شب بود که گفتگوی کامل ژوزه مورینیو با شبکه تلویزیونی آبولا تی وی که متعلق به روزنامه آبولا، یکی از روزنامه های ورزشی مطرح پرتغال است پخش شد.این اتفاق در حالی افتاد که روز قبل از آن، بخش هایی از صحبت های مورینیو دراین گفتگوی تلویزیونی روی وب سایت های مختلف خبری قرار گرفته بود و حالا در این جا می توانیم بخش های دیگری از صحبت های اقای خاص را مطالعه کنیم.

در این گزارش، آقای خاص از شروع متزلزل رئال در رقابت های این فصل لالیگا حرف زده :« تیم ما می بایست می فهمید که با بد بازی کردن، به پیروزی نمی رسد ولی وقتی بعضی تیم‌ها بد بازی می کنند هم پیروز می شوند. به همین خاطر شاگردانم باید می دانستند که نباید پائین تر از سطح پتانسیلشان بازی کنند.» با این وجود مورینیو شانس تیمش در دفاع از عنوان قهرمانی فصل قبل لالیگا را از دست رفته نمی داند:« فاصله ۸ امتیازی فاصله مهمی است ولی ما هنوز زمان داریم.»

آقای خاص درمورد تفاوت سبک بازی رئال و بارسا گفـت:« گروهی از فیلسوف‌ها هستند که فکر می کنند که تنها یک شیوه برای فوتبال بازی کردن وجود دارد ولی شیوه های زیادی هست و الان هر دو تیم رئال و بارسا در سطح برابری هستند ؛ هرچند که با سبک های متفاوتی فوتبال بازی می کنند.»

مورینیو با اشاره به قهرمانی تیمش در فصل گذشته رقابت های لالیگا گفت:« تیم رکوردشکن، رئال مادرید است. این تیم ما بود که به رکورد بیشترین امتیاز، بیشترین گل زده و بیشترین برد دریک فصل در طول تاریخ رقابت های لالیگا دست یافت و این طور به نظر می رسد که این تیم حق ندارد که جایگاهی در تاریخ که شایستگی اش را دارد، را در اختیار داشته باشد.»

فالکائو یکی دیگر از سوژه هایی بود که آقای خاص درموردش صحبت کرد. بازیکن کلمبیایی اتلتیکومادرید که صحبت هایی مبنی بر حضورش در سانتیاگو برنابئو به گوش می رسد.مورینیو درباره او گفت:« فالکائو یک موضوع ممنوعه است. او یک ستاره و یکی از مهره های اساسی و کلیدی حریف دیرینه ما، اتلتیکو است. تیمی که قبل از فالکائو، آگوئرو، ستاره اش بود. یک تعهد غیررسمی میان اتلتیکو و رئال وجود دارد که تعهد عدم خشونت است.یعنی که با بازیکنان هم کاری نداشته باشیم.. با وجود این، او بازیکن خیلی خوب و بزرگی است.»

آینده کوئنترائو هم بخش دیگری از این بحث را به خود اختصاص داد:« ما در زمانی هستیم که خلق خبر و دروغگویی در رسانه ها، کار خیلی ساده ای است. کوئنترائو روزهای خوب و راحتی را پشت سرنمی گذارد ولی کاملا غیرممکن است که او در بازار زمستانی به بنفیکا برود.»

او درمورد دیگر ستاره پرتغالی تیمش په په هم صحبت کرد:« په په به شدت زیر ذره بین داورهاست. کافی است که او یک خطا کند تا داورها کارت زرد را از جیبشان دربیاورند. تصویر مشخص و تعریف شده ای از په په خلق کرده اند ولی په په شخصیت فوق العاده ای دارد و بازیکن بسیار خوبی است که همچنان درحال رشد و پیشرفت است. در ابتدا روزهای سختی داشت ولی حالا اوضاعش خیلی بهتر شده و در رختکن تیم کاملا مورد احترام همه است.»

و کاروالیو دیگر پرتغالی رئال، بخش پایانی صحبت های آقای خاص را به خود اختصاص داد:« ما فکر می کردیم که او می خواهد برود. چون زوج تدافعی خیلی خوبی با حضور راموس و. په په داریم و دو بازیکن ذخیره بزرگ به نام های واران و آلبیول را داریم ولی درنهایت کاروالیو تصمیم گرفت بماند. ماندن او برای ما مشکلی نیست ولی شاید برای خودش یک مشکل بزرگ باشد؛ چون او دوست دارد بیشتر بازی کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391