برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاکتیک کره‌‌جنوبی لو رفت!

دوشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۰ — قدس‌آنلاین

بازیکنان تیم ملی کره جنوبی امروز شوت به دروازه، سانتر از جناحین و انتقال سریع بازی از دفاع به حمله را تمرین کردند.

تیم کره جنوبی

به نقل از فارس، تیم ملی فوتبال کره جنوبی از ساعت ۱۶ امروز تمرین کرد.

* مدیرفنی و نایب رئیس فدراسیون کره جنوبی در جایگاه ویژه نشستند و تمرین را زیر نظر گرفتند.

* از نکات قابل توجه تعداد زیاد افراد کادر فنی تیم کره بود. سرمربی کره ۸ دستیار و آنالیزور دارد که در جریان تمرین در نقاط مختلف زمین مستقر شدند.

*تمرین کره‌ای‌ها با نرم دویدن آغاز شد و سپس بازیکنان ۳۰ دقیقه بدن‌هایشان را گرم کردند. در حین گرم کردن روی انجام کارهای انفرادی سرعتی تاکید زیادی می‌شد.

*بعد از آن، بازیکنان کره تمرین حفظ توپ کردند و سپس به دو گروه تقسیم شدند. مهاجمان و هافبک‌ها در یک گروه و مدافعان در گروه دیگر قرار گرفتند. شوت به دروازه از جمله تمرین‌های مهم مهاجمان و هافبک‌های کره‌ بود و سپس سانتر از جناحین تمرین کردند.

*انتقال سریع بازی از دفاع به حمله نیز یکی دیگر از قسمت‌های تمرینی تیم کره بود.

* اعضای تیم کره سپس به دو گروه تقسیم شدند و فوتبال بازی کردند. آنها کارهای تاکتیکی که بیشتر آن انتقال توپ به کناره‌ها و سانتر از جناحین بود را مرور کردند. بازی دستگرمی کره‌ای‌ها در دو نیمه ۱۵ دقیقه‌ای انجام شد. یکی از دروازه‌ها روی محوطه جریمه قرار داشت تا تقریبا از کل فضای زمین برای بازی استفاده کنند.

در این بازی فقط یک گل به ثمر رسید و سرمربی تیم نکات فنی را در جریان بازی به بازیکنان گوشزد می‌کرد.

* در جریان بازی دستگرمی هر زمانی که خطا و ضربه ایستگاهی رخ می‌داد چند بار این ضربه به دستور سرمربی تکرار می‌شد تا تمرین ضربات ایستگاهی هم در جریان صورت بگیرد.

* کره‌ای‌ها ۹۰ دقیقه تمرین پرفشار انجام دادند.

* در پایان تمرین چند بازیکن کره تمرین ضربات ایستگاهی و پنالتی کردند.

تیم ملی ایران ساعت ۲۰ سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی در مسابقات مقدماتی جام جهانی۲۰۱۴ به مصاف کره جنوبی می‌رود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391