برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاسوتی :برای پیشرفت، باید به این تیم اعتماد کنیم

پنجشنبه، ۶ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۰ — گل

پس از محرومیت آلگری ، تاسوتی بر نیمکت میلان نشسته بود و هدایت این تیم را را از کنار زمین بر عهده داشت.

مائورو تاسوتی

پس از محرومیت اعلام شده برای الگری ، مشخص شد که او نمی تواند در دیدار چهارشنبه شب برروی نیمکت روسونری در مصاف با کالیاری قرار بگیرد و از همین رو، مائورو تاسوتی، دستیار او در این بازی هدایت میدان را در دست داشت و در پایان مسابقه نیز او بود که پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.
تاسوتی پس از پیروزی ۲-۰ روسونری به خبرنگاران گفت :" ما از نتیجه ی بدست آمده راضی هستیم. ما سه امتیاز این بازی مهم را نیز در خانه نگه داشتیم و چون می دانستیم که چه سختی هایی برای بدست آوردنش کشیدیم، توانستیم آن را نگه داریم. می دانستیم که ممکن است چنین روندی در بازی پیش آید."

به نقل از ac-milan.ir- او در ادامه صحبت هایش گفت: "با توجه به بحران های قبلی،انجام یک بازی به این سبک کار آسانی نبود. ماباید سعی خود را انجام دهیم تا در همه ی بازی‌ها بتوانیم همین ابتکار را داشته باشیم؛ چرا که ما نام میلان را یدک می کشیم. بدون شک باید بهتر از این‌ها بازی کنیم اما باید به این تیم اعتماد داشته باشیم تا بتوانیم پیشرفت کنیم. چمن ورزشگاه امروز ما را یاری نکرد. چرا که ما فکر می کردیم باران برای نرمی و رطوبت آن کافی خواهد بود. اما بازی کردن روی آن سخت بود."

او درمورد استفان الشراووی گفت:" استفان در حال پیدا کردن خود است و خوب بازی می کند. او می تواند خطر های زیادی را برای ما برروی دروازه حریفان ایجاد کرده و حریفان را به مشکل بیاندازد. او به ما کمک فراوانی کرده است."

تاسوتی ادامه داد:" هدف ما چیست ؟ من فکر می کنم که هواداران متوجه شده اند که شرایط سخت میلان رو به پایان است و امروز دوباره به سمت ما آمده اند."

تاسوتی که پیشنهاد لاتزیو را برای سرمربی گری این تیم رد کرد در این باره گفت: " شرایط عجیبی بود. من بالای سی سال است که در میلان هستم. سال‌ها بازی کرده ام و البته مربی و کمک مربی بودم. من از پست خود و جایی که هستم راضی هستم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391