برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ویلانووا : می شود از لگدهای په په کلیپ ساخت

دوشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۴ — گل

مسی بهترین است . کریستیانو و لیونل بهترین بازیکنان دنیاهستند که در یک زمان با هم ظهور کرده اند .

تیتو ویلانووا

جنگ‌های لفظی همیشه جز جدائی ناپذیری از دیدارهای فوتبال در سراسر دنیا بوده‌ است و هرچقدر حساسیت یک دیدار افزایش یابد شدت این جنگ‌ها و حرف و حدیث‌ها افزایش می‌یابد. در دیدار ال کلاسیکوی امشب نیز شاید کمتر مورینیو را که خود استاد مسلم حاشیه‌ و جنگ لفظی است در متن کار دیدیم ، اما شاگرد و هموطن او په‌په را به خوبی در جنگ و جدال با آبی‌اناری‌پوشان دیدیم.
از دست ندهید

مصدومیت سه هفته ای دانی آلوس
مسی: فاصله می توانست ۵امتیاز شود ولی همان۸ امتیاز ماند

به گزارش گل درشرایطی که په‌په بازیکنان بارسا را به هنرپیشگان تئاتر تشبیه کرده بود و اینیستا را نیز یکی از این هنرپیشگان مجرب خوانده بود که در طول بازی امشب بسیار سعی داشت در محوطه‌ی جریمه‌ی رئال صحنه‌سازی کند.

تیتو ویلانوا ، سرمربی بارسلونا نیز خیلی سریع وارد عمل شد و جنگ لفظی با په‌په را آغاز کرد. در ادامه به گوشه‌ای از مصاحبه‌ی مطبوعاتی ویلانوا اشاره خواهیم کرد که نشان می‌دهد او نیز تخصص بالائی در جنگ‌های لفظی دارد و انگشت مورینیو کار خود را کرده است !

اعتراض شدید ویلانوا به اعتراض‌های په‌په به داور

او مشخصا روی اینیستا خطا کرد . می توانم بگویم که می توانیم کلیپی از لگدهای په په بسازیم .

ویلانوا و عدم اظهار نظر در مورد داوری

نمی خواهم در مورد داور صحبت کنم . مورینیو حرفها را زده است . گل دوم رئال خطا روی اینیستا بود . اگر بحث داوری باشد ، همه چیز مشخص است اما نمی خواهم صحبت کنم . په په از چه تئاتری صحبت می‌کند ؟ می توان از لگدهایش کلیپ ساخت .

نقطه‌ی مشترک تیتو و مورینیو در مورد دیدار ال کلاسیکو

مورینیو گفت که بازی خوبی بوده و من هم همین نظر را دارم . روابطمان خوب است . با هم دست می دهیم . رئال به ما نزدیک تر شده است ؟ نمی دانم این‌ها حرف هستند .

آدریانو در دفاع وسط ؟

رویش فکر کرده بودیم . آدریانو بازیکن سریعی است . از عملکردض ممنون هستم . همین طور از پیکه که شب و ظهر تمرین کرد تا به بازی برسد اما نتوانست .

حرف‌هائی از تیتو که بوی بهانه داشت !

ما خط دفاع فیکسمان شامل آلوس ، پیکه ، پویول و آبیدال را نداشتیم . مونتویا بدون گرم کردن مقابل کریستیانو قرار گرفت .

و اما وضعیت سانگ

ما سانگ را به جای کیتا خریدیم تا دفاع وسط و هافبک دفاعی شود اما در مورد رئال نمی خواستیم ریسک کنیم . سانگ بازیکن سریعی است اما به اندازه آدریانو سریع نیست . تغییرات زیادی در ترکیب داشتیم اما آدریانو عالی بود .

مسی یا رونالدو ؟

او بهترین است . کریستیانو و او بهترین بازیکنان هستند که در یک زمان با هم ظهور کرده اند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391