برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زاکرونی: آلگری را اخراج نکنید

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۹ — بی‌باک‌نیوز

واضح است که در میلان مشکلاتی وجود دارد اما آلگری باید آرامش خود را حفظ کند. او به کمک رسانه‌ ها، هواداران، بازیکنان و مدیران باشگاه برای عبور از این طوفان نیاز دارد

آلبرتو زاکرونی

به نقل از گل، آلبرتو زاکرونی احساس اخراج شدن از باشگاه را در میلان تجربه کرده است و از آلگری که شایعاتی مبنی بر اخراج وی وجود دارد حمایت کرد و از باشگاه میلان خواست به وی فرصت کافی‌ را بدهد.

به گزارش از میلانیستا اخباری موجود است که با توجه به آنها آلگری در صورت از دست دادن امتیاز در مقابل اودینزه نیمکت مربی‌ گری را به فیلیپو اینتزاگی خواهد داد.
زاکرونی در مصاحبه با گازتا دلا اسپورت این‌چنین گفت: یک مربی‌ باید در هر شرایطی کار کند و مسائل حاشیه بر روی وی اثر نداشته باشد. حفظ تعادل در میلان بعد از خروج خیل عظیم بازیکنان خیلی‌ سخت است اما بعد از یک زمانی‌ شما این توازن را ایجاد خواهید کرد. زمان حال سخت‌ترین زمان برای میلان می‌‌باشد زیرا برای میلان باخت در مقابل سمپدوریا، آتالانتا و عدم برد در مقابل اندرلخت در خانه خود یعنی‌ سن سیرو هیچ موقع تجربه نشده بود. واضح است که در میلان مشکلاتی وجود دارد اما آلگری باید آرامش خود را حفظ کند.

او به کمک رسانه‌ ها، هواداران، بازیکنان و مدیران باشگاه برای عبور از این طوفان نیاز دارد.
زاکرونی مانند آلگری در اولین سال حضور اسکودتو را به دست آورد، در سال دوم مقام سومی‌ را کسب کرد اما در سومین سال حضورش در سال ۲۰۰۱ توسط پرزیدنت برلوسکنی اخراج شد. تعویض مربی‌ برای میلان در این شرایط کار درستی‌ نخواهد بود. مربیگری وابسته به امتیازات کسب شده می‌‌باشد نه نحوه بازی و زمانی‌ که این امتیازات به دست نیایند آینده شغلی‌ مربی‌ به خطر خواهد افتاد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391