برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دشام: ایتالیا الگوی خوبی است؛ به تعهد ریبری هیچ شکی ندارم

سه‌شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۶ — گل

دیدیه دشام سرمربی تیم ملی فرانسه به تمجید از فلسفه کاری چزاره پراندلی در تیم ملی ایتالیا پرداخته و به این نکته اشاره کرده که آتزوری درماه های اخیر، رشد زیادی داشته

دیدیه دشام

دیدیه دشام سرمربی تیم ملی فرانسه در صحبت هایی به تمجید از تاثیرگذاری چزاره پراندلی برروی سبک بازی تیم ایتالیا پرداخته وبه این نکته اشاره کرده که تیمش می تواند از آتزوری درسهای زیادی بگیرد.

تیم ملی ایتالیا در رقابت های یورو۲۰۱۲ تا بازی فینال پیش رفت و دیدن این همه رشد و تغییر در اردوی آتزوری همگان را متعجب کرده بود. البته آنها در بازی فینال با نتیجه ۰-۴ مغلوب اسپانیا شدند ولی با این وجود دشام دوست دارد تا تیمش از ایتالیا الگوبرداری کند:« ایتالیا الگوی خوبی برای ماست. پراندلی به بازیکنانش اتکا کرده و با این اتکا فلسفه تیم را عوض کرده و دیدن رشد و پیشرفت ایتالیا واقعا تعجب انگیز است.. با وجودی که آنها ریسکی بازی می کردند ولی پاداششان را گرفتند؛هرچند که در دیدارفینال یورو عملکرد خوبی نداشتند.»

دشام که سابقه قهرمانی در جام جهانی با تیم ملی کشورش را دارد در ادامه به این نکته اشاره کرد که تیمش در ماه های اخیر رشد و پیشرفت داشته و به تساوی ۱-۱ اخیر مقابل اسپانیا اشاره کرد:« تیم ملی اسپانیا تجربه زیادی دارد و در لحظات پایانی آن بازی احساسات به اوج خود رسیده بود.من با خیلی‌ها صحبت کردم .ما تعهد بیشتری را نسبت به قبل در تیم فرانسه دیدیم.»

دشام در ادامه به صحبت های اخیر فرانک ریبری اشاره کرد که گفته بود به بایرن مونیخ بیشتر از تیم ملی فرانسه احساس تعلق خاطر دارد ولی دشام معتقد است که صحبت های او به خوبی ترجمه نشده:« ریبری به زبان آلمانی این جملات را گفته و بعد صحبت هایش ترجمه شده، شاید منظورش چیز دیگری بوده.شاید شما حس کنید که من می خواهم از او دفاع کنم ولی این طور نیست. زمانی که می دانی که باشگاه بایرن چه کارهایی برای ریبری انجام داده، این طبیعی است که او احساس تعلق خاطر زیادی به آنها دارد. ریبری زمانی که اینجاست هم شور و اشتیاق زیادی از خود نشان می دهد؛پس من به تعهدش به تیم ملی فرانسه هیچ شکی ندارم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391