برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تکه پرانی آلوس به رونالدو:آنچه باعث می شود که رونالدو بعد از مسی قرار بگیرد،رفتارش نیست

شنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۶ — گل

تا زمانی که یک لیونل مسی وجود داشته باشد، باید شیوه اهدای توپ طلا را تغییر داد؛ واقعا بی معنی است که بخواهیم هرسال بهترین بازیکن دنیا را انتخاب کنیم؛ چون هرساله او بهترین می شود

دنی  آلوز

دانی آلوس ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا در مورد مقایسه های اخیر میان رونالدو و لیونل مسی، موضع قاطعانه ای گرفته.

او در صحبت هایی گفته:« آنچه که باعث می شود که رونالدو بعد از مسی قرار بگیرد، رفتار او نیست.»

آلوس به علاوه وجودهرگونه اختلاف میان داوید ویا و لیونل مسی که این روزها سوژه اصلی برخی از رسانه های اروپاست و حتی خیلی از رسانه های انگلیسی با اتکا به این خبر ویا را درنزدیکی چلسی می دانند، را رد کرد و گفت:« این حرف‌ها برای ما کاملا بی معنی است . در آن سرو صدایی که در ورزشگاه وجود دارد، گاهی وقتها مجبور می شوی که داد بزنی. ولی این شایعات خریداری ندارد.»

این مدافع باتجربه برزیلی ادامه داد:« ما می دانیم که این حرفها از کجا نشئت می گیرد. صحبت از این است که رونالدو رفتار بدی دارد و حالا می خواهند ورق را برگردانند.»

آلوس در ادامه با لحن طنزآلودی در مورد نظرش راجع به توپ طلا صحبت کرد و گفت:« اگر الان نظرم را به شما بگویم هم حرفهایم خریداری ندارد. شما نظر من را می دانید.» البته او درادامه با لحن جدی تری گفت:« آن چیزی که باعث می شود که رونالدو پشت سر مسی باشد، رفتار و اخلاقش نیست. آن چیزی که او را عقبتر از مسی قرار می دهد، فقط مرتبط با خود او نیست و کلی تر از این حرفهاست: توانایی های فوتبالی اوست. تا زمانی که یک لیونل مسی وجود داشته باشد، باید شیوه اهدای توپ طلا را تغییر داد؛ واقعا بی معنی است که بخواهیم هرسال بهترین بازیکن دنیا را انتخاب کنیم؛ چون بدین ترتیب هرساله او این جایزه را مال خود خواهد کرد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391