برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیانیه تمسخرآمیز لوانته علیه رئال

سه‌شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۴۴ — گل

- باشگاه لوانته با انتشار بیانیه، رفتار بازیکنان در دیدار مقابل رئال را مورد ستایش قرار داد.

نکته جالب توجه در این بیانیه آن است که آنها تقریبا از همان الفاظ بیاینه روز گذشته باشگاه رئال استفاده کردند.
رئالی‌ها روز گذشته با انتشار بیانیه ای، رفتار بازیکنان و کادر فنی تیم شان در دیدار روز یکشنبه مقابل لوانته را تایید کردند اما باشگاه والنسیایی حاضر نشد مسئولیت اتفاقات پایان بازی را به عهده بگیرد.

در پایان این دیدار سرخیو بایستروس، مدافع لوانته، با په په، مدافع رئال، درگیری پیدا کرد و کار تا جایی بالا گرفت که نیرویهای امنیتی وادار با دخالت شدند.با این وجود هیچ یک از دو باشگاه حاضر نشد رفتار بازیکنان و کادر فنی اش را زیر سوال ببرد.

در بیانیه باش گاه لوانته آمده است:" ۱- رفتار همه بازیکنان و اعضای کادر فنی ما در زمان بازی کاملا مناسب بود. در زمان بازی معمولا شرایط دشواری رقم می خورد اما ما با حرفه ای گری، تعهد و جوانمردی بر آن غلبه کردیم.۲- در پایان بازی رفتار بازیکنان، کادر فنی و اعضای باشگاه کاملا صحیح و در همه زمینه ها، بدون مشکل بود. ۳- ما مایلیم تا نمایش بازیکنان و کارد فنی مان در این دیدار، به ویژه تعهد، جنگندگی و مبارزه جویی آمنها را مورد ستایش قرار دهیم. همچنین از حمایت بی دریغ هواداران که علی رغم بارندگی ما را تشویق کردند، تشکر می کنیم. ۴- باشگاه لوانته به فلسفه اش در دفاع از ارزش‌ها که باعث شده تا باشگاه قدیمی ما در فوتبال اسپانیا دوست داشتنی و مورد احترام باشد ادامه خواهد داد."

این در حالی است که سرخیو بابیستروس، مدافع لوانته، هرگونه درگیری با په په در دیدار یکشنبه شب را رد کرد.

او به خبرنگاران گفت:" من در زندگی ام به کسی حمله نکردم، به ویژه په په . بعد از ۲۰ سال حضور در فوتبا حرفه ای، باید حرف من را باور کنید. من اصلا جرات حمله به کسی را ندارم."او همچنین از صحبت های سرخیو راموس که گفته بود بایستروس باید به جای فوتبال، به بوکس بپردازد، ابراز ناراحتی کرد.

" حرف های او من را خیلی ناراحت کرد. قبل از بازی من به او و ایکر به خاطر موفقیت شان در تیم ملی تبریک گفتم و به همین دلیل از شنیدن حرف های ا خیلی متعجب شدم.

رخ دادن چنین اتفاقاتی در دیدار با رئال نمی تواند اتفاقی باشد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391