برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیانیه ۶ ماده ای اتحادیه فوتبال انگلیس برای مبارزه با نژادپرستی

پنجشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۴ — واحد مرکزی خبر

اتحادیه فوتبال انگلیس مجازات های جدیدی را در مورد تیم هایی که طرفداران یا بازیکنانشان رفتار نژادپرستانه از خود نشان دهند اعمال می کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن ، اتحادیه در بیانیه ای ۶ ماده ای اعلام کرد برای مبارزه با نژادپرستی در فوتبال تمهیدات جدیدی اندیشیده است.
گوردون تیلور گفت اعمال تنبیه های شدید تر برای رفتار نژادپرستانه و مجبور کردن بازیکنان خاطی برای حضور در برنامه های اجتماعی برای آگادهی دادن در این مورد از مجازاتهای در نظر گرفته شده است.
همچنین قرار است از قانونی با نام رونی که در لیگ فوتبال آمریکایی از سال ۲۰۰۳ اجرا شده ، الگو برداری شود تا مربیان سیاه پوست بتوانند در فوتبال انگلیس به راحتی مشغول به کار شوند.
این دستورالعمل ۶ ماده ای به شرح زیر است :
۱- تسریع در بررسی گزارش های تخطی نژادپرستانه
۲- تعیین جریمه های سنگین تر و محرومیت برای توهین نژادپرستانه برای باشگاه و بازیکنان
۳- اجرای قانونی شبیه به قانون رونی در آمریکا ، برای کمک به حضور مربیان سیاهپوست در فوتبال انگلیس
۴- کمک به گسترش تربیت مربیان و مدیران سیاهپوست و نظارت بر این روند.
۵- احتمال اخراج و یا فسخ قرارداد بازیکن و یا مربی نژادپرست
۶- آگاهی دادن در مورد حق سیاهپوستان و بالا بردن آگاهی افراد همچون رفتارهایی که در مورد قبلی چون آسیائیها در نظر گرفته شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391