برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعتراف بلاتر به تصمیم‌های اشتباهش در چهارده سال ریاست بر فیفا

چهارشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۹ — ایسنا

قدرتمندترین مرد فوتبال جهان می‌گوید، از اشتباه‌هایش در گذشته درس گرفته است.

سپ بلاتر

سپ بلاتر در گفت‌وگویی به برخی اشتباه‌هایش در چهارده سال ریاستش بر فدراسیون جهانی فوتبال اقرار و عنوان کرد، از همه تصمیم‌های نادرستش آموخته است.

رئیس ۷۶ ساله فیفا گفت، تصمیم‌های بحث‌برانگیز در زندگی من را به پیش برده است: "انسان‌هایی که دست به خطر نمی‌زنند، هیچ فرصتی نخواهند داشت. پشیمانی از آنچه انجام شده بهتر از پشیمانی از چیزی است که انجام نشده است. از اشتباه‌هایم آموخته‌ام."

بلاتر از سال ۱۹۹۸ تاکنون ریاست فدراسیون جهانی فوتبال را برعهده داشته و در راه رسیدن به این سمت رقیب قدرتمندی هچون "لنارت یوهانسون"، رئیس وقت اتحادیه فوتبال اروپا را کنار زد. او گفت، اگر رقابت آن سال را واگذار کرده بود، نمی‌دانست، چه کار خواهد کرد: "برنامه دومی نداشتم با این حال مطمئن بودم برنده خواهم شد. جام جهانی در آفریقای جنوبی بزرگ‌ترین چالش پیش روی من بود. نتیجه‌اش هم برای همه روشن است."

محمد بن‌همام روزگاری یکی از مهم‌ترین تصمیم‌گیران فوتبال آسیا و دنیا بود که سال گذشته به جنگ بلاتر رفت. این بازرگان قطری که به دست داشتن در پرونده پرداخت رشوه به برخی از اعضای بلندپایه فیفا متهم است، معتقد است، فیفا می‌خواهد او را از صحنه بیرون کند؛ چرا که به مخالفت با بلاتر پرداخت.

بلاتر این دست گفته‌ها را رد کرد و گفت: "در زندگی‌ام چنین ضربه‌هایی اغلب وجود داشته است. برای همین نباید باور خود را از دست داد. بحث شخصی در میان نبود. همه آنچه می‌گویم، آن است که باید به پیامدهای تصمیمی نادرست تن داد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391