برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وکلای کنته: صحبت های کنته به درستی به دادگاه منتقل نشد

یکشنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۷ — ورزش۳

وکیل رسمی آنتونیو کنته در صحبت هایی به این نکته اشاره کرد که صحبت های موکل او به صورت ناعادلانه ای از سوی قاضیان پرونده اش نادیده گرفته شد.

آنتونیو کنته

وکلای آنتونیو کنته در صحبت هایی از دادگاه ملی قضاوت ورزشی ایتالیا که آنتونیو کنته مربی کنونی یوونتوس را به جرم دست داشتن در جنجال اسکومسوپولی، مقصر دانسته و محروم کرده اند، انتقاد کرد.

در ابتدا و در ماه آگوست، برای این مربی ۴۳ ساله محرومیتی ده ماهه اعلام شده بود و دلیل محروم شدن کنته این بود که چرا دو مورد تبانی در زمانی که او سرمربی تیم سیه نا بوده را گزارش نکرده بود.

بعد از آن محرومیت کنته به ۴ ماه کاهش یافت ولی جیولیا بونیورنو، لوئیجی چیاپرو و آنتونیو د رنسیس، وکلای کنته حالا به این نکته اشاره کرده اند که دفاعیاتی که کنته در جلسه بازپرسی ای که استفانو پالاتزی از او به عمل آورد، اصلا مد نظر قرار نگرفته است.

به گزارش گل، در بیانیه منتشره در وب سایت رسمی یوونتوس می خوانیم:« کنته در تاریخ ۸ مارس سال ۲۰۱۲، کریستین استلینی را در جریان تبانی بین بازیکنان دو تیم آلبینولفه و سیه نا قرار داده بود. از همین رو و بنا به اعلام کمیته ملی المپیک ایتالیا، کنته تنها یک مورد تبانی را گزارش نداده. اعضای دادگاه داوری این صحبت‌ها را که در تاریخ ۱۳ جولای سال ۲۰۱۲ توسط کنته اعلام شده بود، در نظر نگرفته اند. استلینی در گزارش خود هیچ وقت به صحبتهای کنته در مورد بازی البینولفه و سیه نا اشاره نکرده است. او فقط درگزارشش به مسائلی که بعد از این بازی در رختکن سیه نا رخ داده اشاره کرده.با یک مرور ساده و جزئی متوجه می شویم که این اتهامات نادرست است. این مشکلی است که نباید بیشتر از این ادامه پیدا کند. کسی که زمان و فرصت خواندن گزارش‌ها را داشته باشد، قادرخواهد بود تا با مطالعه این گزارشات به نتایج زیاد ومهمی دست بیابد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391