برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کرویف: قابلیت تیتو،زمانی مشخص می شود که تیم به بحران بخورد؛مسی اگر خوب است، چون کمک های خوبی دارد

سه‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۶ — گل

اسطوره هلندی باشگاه بارسلونا در مورد مسی گفته:او بدون شک یک ستاره است ولی اگر اینقدر خوب بازی می‌کند به این خاطر است که اینیستا، چابی و سسک به او کمک می کنند

یوهان کرویف

یوهان کرویف ، اسطوره هلندی دنیای فوتبال در گفتگو با دیلی میل به این نکته اشاره کرد که هنوز خیلی زود است که بخواهیم عملکرد تیتوویلانووا برروی نیمکت مربیگری بارسلونا را مورد آنالیز قرار دهیم.

به گزارش سایت گل و به نقل از آ.اس ، مربی تیم رویایی بارسلونا گفت:« همان طور که همه ما توقع داشتیم، الان اوضاع برای تیتو خوب است. او بازیکنان را خوب می شناسد و شناخت خوبی هم از باشگاه دارد. او به گواردیولا کمک می کرده و بخشی از تیمی بوده که موفقیت های زیادی کسب کرده. الان زمان مناسبی برای قضاوت درمورد عملکرد مربیگری تیتو نیست. زمان قضاوت وقتی خواهد بود که یک مشکلی وجود داشته باشد. وقتی که اوضاع بر وفق مراد پیش نمی رود و یک بحران وجود دارد. در آن زمان است که می توان فهمید که آیا مربی قابل و تواناست یا نه.»

کرویف در پاسخ به سوالی درمورد مقایسه بارسای کنونی و تیم رویایی گفت:« به هیچ وجه نمی توان این تیم را با تیمی که من مربیگری می کردم مقایسه کرد. من هیچ وقت این کار را نکرده ام و از نظر من مقایسه کردن این دو تیم با هم احمقانه است . تنها چیزی که می توانم بگویم این است که ما بازیکنان فوق العاده ای داشتیم که کارهای خارق العاده ای انجام می دادند و این تیم هم بازیکنان فوق العاده ای دارد که کارهای خارق العاده ای انجام می دهند.»

او در بخش پایانی صحبت هایش درمورد مسی گفت:« مسی بدون شک یک ستاره است . ولی به این علت اینقدر خوب بازی می‌کند که اینیستا، چابی و سسک را در کنارش به عنوان کمک دارد. فقط باید تفاوت‌ها را در زمانی که او برای تیم ملی آرژانتین بازی می کند، دید. زمانی که کیفیت کمک رسانی به او تا این اندازه نیست. ولی فوتبال مسی، انگار از لیگ دیگری است. انگار از کره دیگری است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391