برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دل بوسکه: جایزه چابی و کاسیاس، نشانه برد اخلاق بود

شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۲ — گل

سرمربی تیم ملی اسپانیا جایزه شاهزاده آستوریاس را به دو ستاره باتجربه تیمش تبریک گفت

بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اپسانیا در صحبت هایی اعلام کرد که اهدای جایزه ورزشی شاهزاده آستوریاس به چابی ارناندس و ایکر کاسیاس، با شایستگی انجام شده و دراین باره گفت:« انتخاب چابی ارناندس و ایکر کاسیاس کاملا با شایستگی انجام شده و باید بگویم که یک فوتبالیست حرفه ای باید چنین جایزه هایی را با اتکا به اخلاقیات و رفتار شخصی فوق العاده دریافت کند.»

دل بوسکه در مراسم ناهاری که دیروز در سالن نوئووا مورسیا درآن شرکت داشت، در میان نمایندگانی از بخش های اقتصادی، اجتماعی و ورزشی منطقه مورسیا برزبان آورد.

دل بوسکه ادامه داد:« چابی ارناندس و ایکر کاسیاس نمایندگان رئال مادرید و بارسلونا هستند. اپیزودهایی را بین این دو تیم شاهد بودیم. ولی این دو بازیکن متوجه شدند که نباید اجازه دهند که این اوضاع ادامه پیدا کند. آنها شرایط را در مسیر دیگری هدایت کردند و خوشبختانه الان همزیستی مسالمت آمیز و سالمی را درتیم ملی داریم. این دو بازیکن هستند که این شرایط جدید را رقم زده اند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391