برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دل‌بوسکه: دیدار ما با پاناما جدی است نه نمایشی

چهارشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۱۵ — ورزش۳

سرمربی تیم ملی اسپانیا به انتقادها از بازی امشب این تیم با پاناما واکنش نشان داد و گفت که اسپانیا برای برگزاری یک بازی جدی به پاناما سفر کرده است نه یک بازی نمایشی.

ویسنته  دل‌بوسکه

روزنامه ورزشی مارکا چاپ مادرید نوشت: دل بوسکه این اظهارات را امروز در یک مصاحبه مطبوعاتی و در واکنش به انتقاد رسانه های اسپانیایی از سفر طولانی تیم ملی آن به کشور کوچک سه میلیون نفری پاناما برای یک بازی دوستانه بیان کرد.

در حالی که خبرنگاران اسپانیایی می گویند خستگی بازیکنان در این سفر می تواند موجب مصدومیت آنها شود، دل بوسکه گفت: همه تیم های ملی، بازی های بین المللی خود را در کشورهای مختلف جهان برگزار می کنند و اسپانیا نیز می خواهد فوتبال خود را به کشورهای برادر ببرد .

وی با اشاره به دوران طولانی استعمار اسپانیا در امریکای لاتین اظهارداشت: بسیار خوب است که به این کشورها بیاییم زیرا ما مدیون آنها هستیم.

دل بوسکه تصریح کرد: تمامی تیم های ملی جهان در قاره آمریکا بازی می کنند و چنین کاری برای ما نیز سخت نیست.

وی افزود: این دیدار برای ما جدی است و در مقابل خود حریفی با انگیزه بسیار خواهیم داشت زیرا آنها این امکان را می بینند که می توانند در جام جهانی برزیل ۲۰۱۴ شرکت داشته باشند.

سر مربی اسپانیایی، تیم پاناما را تیمی منظم با فوتبالی مستقیم، جناحین خوب و همکاری خوب میان بازیکنان توصیف کرد که تاکنون مشکلات بسیاری را برای حریفان خود ایجاد کرده است .

وی با مقایسه کردن این بازی با دیدار یک سال قبل اسپانیا با کاستا ریکا خاطرنشان کرد: برابری در فوتبال امروزی بسیار آشکار است . همانطوری که در مقابل کاستا ریکا و پوئرتو ریکو دیدیم تیم های آمریکایی هر روز قویتر می شوند چون بازیکنان آنها کار خود را خوب می شناسند و اجازه نخواهند داد که به راحتی بازی کنیم.

دل بوسکه افزود :سال آینده ، سال آزمون‌ها است که از جمله جام کنفدراسیون‌ها ( مسابقات بین هشت تیم نماینده از شش کنفدراسیون قهرمان قاره ها) را داریم و هنوز چند دیدار دیگر نیز برای صعود به مسابقات جام جهانی برزیل باقی مانده که پیروزی در آنها، هدف بزرگ تیم اسپانیا است.

سر مربی تیم اسپانیا تصریح کرد: ما باید جام کنفدراسیونها را که مقدمه ای برای بازی های جام جهانی است، ببریم چون نمی توانیم دست روی دست بگذاریم و به گذشته‌ها فکر کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391