برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فان خال: در ۴۵ دقیقه دوم حمله کردیم و عملکرد بهتری داشتیم

پنجشنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۵ — فارس

سرمربی هلند معتقد است در جدال منجر به تساوی بدون گل با آلمان، مردانش در نیمه دوم عملکرد بهتری نسبت به ژرمن‌ها داشتند.

لویی فان‌خال

به نقل از داگبلات، لویی فان خال پس از تساوی بدون گل شب گذشته تیمش مقابل تیم فوتبال ملی آلمان اظهار داشت: من از تاکتیکی که آلمان‌ها برای تصاحب توپ و در اختیار داشتن آن در پیش گرفتند، لذت بردم. بازی آنها در این بخش قابل تامل بود. البته ما نیز به آنها فضا دادیم که سعی کردند از این امتیاز نهایت استفاده را به عمل آورند.اما خدا را شکر موفق به خلق موقعیت زیادی نشدند.

وی ادامه داد: پس از گذشت یک نیمه، بازی ما بهتر شد.در ۴۵ دقیقه دوم نخواستیم آنها را در همه مناطق زمین تحت فشار قرار دهیم. اما هر جا که صاحب توپ شدند، تجمع کردیم و اجازه عمل ندادیم.همین موضوع به ما کمک کرد که حمله کرده و صاحب موقعیت شویم. من فکر می کنم نیمه دوم عملکرد مان بهتر از آنها بود.

در این دیدار که شب گذشته در ورزشگاه آره نا آمستردام انجام گرفت، در تیم هلند وآلمان نفرات زیادی به علت مصدومیت یا بیماری غایب بودند. از این جدال ۵۱ هزار نفر دیدن کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391