برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توصیه فرگوسن به جیمز باند !

چهارشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۵۱ — تابناک

سر آلکس فرگوسن از این به بعد باید مواظب جان خودش باشد چون با کاری که به تازگی کرده، شکی نیست که نامش در فهرست قربانیان جیمز باند قرار گرفته!

سر الکس فرگوسن

داستان از آنجا شروع شد که مربی شیاطین سرخ در هواپیمایی که او را از انگلستان به آمریکا می‌برد، با مادر دنیل کریگ، هنرپپیشه‌ای که از سال ۲۰۰۶ به این طرف نقش جیمز باند را بازی می‌کند، برخورد کرد. در طول گفت‌وگویی که این دو در این سفر داشتند، فرگوسن از همه جا بی‌خبر، به مادر کریگ گفت که پسرش هر وقت که بخواهد، می‌تواند به اولدترافورد بیاید و درهای این ورزشگاه همیشه به روی او باز است. آقای سرمربی حتی فکرش را هم نمی‌کرد که این دعوت سخاوتمندانه، نه تنها با استقبال روبه‌رو نشود بلکه پاسخ منفی بدون معطلی خانم کریگ را به همراه داشته باشد. مادر اولین جیمز باند بلوند تاریخ سینما، به فرگوسن گفت که پسرش هرگز چنین کاری را نخواهد کرد. چون یکی از طرفداران پر و پا قرص رقیب‌شان، لیورپول است!


فرگوسن با این کارش بدون شک سنت‌شکنی کرده، چون بعید است تا قبل از این، یک منچستری از یک لیورپولی دعوت کرده باشد که به اولدترافورد بیاید، چون دشمنی و رقابتی که بین این دو تیم و حتی هوادارانش وجود دارد، در میان هیچ دو تیم دیگری در انگلستان دیده نشده. خود فرگوسن در مورد این ماجرا به روزنامه سان گفته: «من دنیل کریگ را می‌شناسم. تنها مشکلی که در مورد او وجود دارد، این است که او طرفدار لیورپول است. وقتی در ماه سپتامبر (شهریور) داشتم به نیویورک پرواز می‌کردم، مادرش هم در هواپیما با من همسفر بود. من به او گفتم که یک بلیت برای دنیل کنار گذاشته‌ام تا هر وقت می‌خواهد به اولدترافورد بیاید. آن‌وقت او طوری به من نگاه کرد که انگار روی سرم شاخ دارم و بعد در جواب من گفت که فکر نمی‌کند دنیل دوست داشته باشد به ورزشگاه یونایتد برود». جالب اینجاست که دانستن این موضوع که دنیل کریگ یک لیورپولی تمام‌عیار است، چیزی از علاقه فرگوسن برای دیدن فیلم جدید جیمز باند با نام اسکای‌فال کم نکرده و دلیلش هم این است که هر دوی آنها اسکاتلندی هستند. فرگوسن در این‌باره گفته: «او باید بهترین جیمز باند تاریخ باشد. او اسکاتلندی است. همه می‌گویند که او خیلی خوب است».

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391