برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فردیناند از تصمیم جنجال برانگیز برادرش پیروی کرد

دوشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۳۴ — ورزش۳

در اعتراض به مکفی نبودن اقدامات لازم در ارتباط با نژادپرستی در انگلیس، بازیکن سیاه پوست کوئیز پارک رنجرز نیز از تصمیم ستاره منچستر یونایتد پیروی کرد.

جان تری

در هفته ای موسوم به هفته بیرون کردن نژاد پرستی از فوتبال تیم های لیگ جزیره تصمیم گرفتند پیراهن هایی منقش به همین شعار را برتن کنند اما چندین بازیکن سیاهپوست لیگ جزیره در اعتراض به کافی نبودن اقدامات اتحادیه فوتبال انگلیس در ارتباط با ریشه کن کردن نژادپرستی در فوتبال این کشور از پوشیدن این پیراهن خود داری کردند.

ریو فردیناند در دیدار روز شنبه منچستر یونایتد مقابل تیم ردینگ به همراه رابرتز بازیکن این تیم که او نیز سیاهپوست است از پوشیدن پیراهن خودداری کرد.

در اعتراض به تبرئه شدن جان تری از توهین های نژاد پرستانه ای که به برادرش آنتون فردیناند کرده بود. این موضوع جنجال زیادی را به همراه داشت اما از قرار معلوم خود آنتون فردیناند را از پیروی از تصمیم برادرش باز نداشته است.

آنتون که خود از سوی تری مورد اهانت قرار گرفته بود در دیدار شب گذشته کوئینز پارک مقابل اورتون از پوشیدن این پیراهن خود داری کرد.

وی در این ارتباط گفت: این کار مضحک است زمانی که شما هیچ کار عملی در این ارتباط انجام نمی دهید وفقط صحبتش را می کنید، من نیز بازیچه شما نیستم که این پیراهن را بپوشیم. هروقت اتحادیه فوتبال انگلیس به طور واقعی است به کار شد آن وقت توقع پوشیدن جین پیراهن هایی را داشته باشید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391