برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاسخ کنته به کاسانو: من دربازیکنان دنبال ویژگی هایی هستم که تو از آنها بی بهره ای

جمعه، ۲۶ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۴ — گل

آنتونیو کنته سرمربی یوونتوس از صحبت های آنتونیو کاسانو، ستاره ایتالیایی به شدت تعجب کرده و گویا این صحبت‌ها آغازگر یک جنگ لفظی جدید در سری آ خواهد بود.

آنتونیو کنته و آنتونیو کاسانو

فوروارد ایتالیایی اینتر اخیرا در صحبت هایی مربی یوونتوس را« وراج» خوانده بود و به این نکته اشاره کرده بود که کنته در صحبت هایش با رسانه‌ها حرف های بی معنا و بی ربطی می زند و به این نکته اشاره کرده بود که کنته نباید درمورد کارهایش صحبتی کند؛ آن هم بخاطربدگمانی های اخلاقی ای است که راجع به عملکرد او وجود دارد.

صحبت های اخیر کاسانو خطاب به مربی ۴۳ ساله یوونتوس باعث شد تا کنته به دفاع از خودش برخیزد. مربی موفق یوونتوس در صحبت هایی گفت:« من بعد از خواندن صحبت های آقای کاسانو واقعا حیرت زده شدم. همین باعث شد تا من بخواهم به روشن کردن برخی مسائل بپردازم.»
کنته در ادامه صحبت هایش که در وب سایت رسمی باشگاه یوونتوس بازتاب یافت گفت:«قبل از هرچیزی باید بگویم که من هرگز درمورد اخلاقیات صحبت نکرده ما و نظرم را بعد از رد اتهام دست داشتنم در تبانی،در مورد محرومیتی که برای من درنظر گرفته اند اعلام کردم.»

کاسانو در بخش دیگری از صحبت هایش به این نکته اشاره کرده بود که بینکونری همیشه بازیکنان کوچک و کم ارزش را خریداری می‌کند و کنته در پاسخ به این صحبت کاسانو به این نکته اشاره کرد که باشگاه یووه بازیکنانی با ویژگی های خاص حرفه ای را خریداری می کند؛ همان ویژگی هایی که کاسانو از آنها بی بهره است. کنته دراین باره گفت:« وقتی از من می پرسند که چطور بازیکنان را برای یوونتوس انتخاب می کنم، می گویم: ما به بازیکنان نگاه می کنیم. منظورم این است که به این نگاه می کنیم که این بازیکن چطور فوتبال را به صورت حرفه ای تعبیر می کند. یعنی بازیکن باید پرتلاش و متعهد باشد و به قوانین و نقش های سایرین احترام بگذارد. به علاوه ویژگی های فوتبالی خوبی هم داشته باشد. من فکر می کنم که آقای کاسانو تا قبل از این بارها رفتارهایشان در داخل و خارج از زمین را نشان داده اند (به عنوان مثال رفتارش با کاپلو در رئال مادرید و یا ژست های توهین آمیزش رو به روبرتو روزتی، داور ایتالیایی و برخوردهای دیگر) .پس او ویژگی هایی که من به دنبالش هستم را ندارم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391