برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لوو: فوتبال آلمان دیگر نمی‌خواهد گامی به عقب بردارد

دوشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۸ — ایسنا

سرمربی تیم ملی آلمان می‌گوید، نه فوتبال کامل وجود دارد، نه یک سرمربی کامل و بدون نقص برای تیم ملی آلمان.

یواخیم لوو

یوآخیم لوو در گفت‌وگو با روزنامه "اکسپرس"، چاپ کلن به دفاع از عملکرد خود و شاگردانش در سال‌های اخیر پرداخت. او که به ویژه پس از ناکامی ژرمن‌ها در نیمه‌نهایی یورو ۲۰۱۲ برابر ایتالیا و همچنین تساوی دور از انتظار ۴ بر ۴ برابر سوئد در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ با فشار زیاد انتقادها رو‌به‌روست، درباره کلاس بازی تیم ملی آلمان عنوان کرد: "ما تیمی برگزیده با پتانسیل بالای خلاقانه در اختیار داریم. تیم ملی آلمان یک دهه پیش این چنین نبود. شاید باید جراتش را داشت و گفت، شور بازی و عنصر جذابیت که اغلب تایید و تمجید می‌شود، اکنون به عنوان جزئی از فوتبال تیم ملی آلمان شناخته می‌شود."

لوو ادامه داد: "هرگز از این کلاس بازی دست نخواهم کشید زیرا تنها تیمی که از نظر بازی برتر باشد، فرصت خوبی برای بردن خواهد داشت. دیگر نمی‌خواهیم گامی به عقب برداریم. اکنون باید جرات داشته و بگوییم، آلمان فوتبالی باشکوه را ارائه می‌کند. آلمان از قابلیت بالای بازی برخوردار است. بار دیگر می‌گویم این از برتری‌های فوتبال آلمان است."

سرمربی تیم ملی آلمان با وجود انتقادها پس از ناکامی آلمان در نیمه نهایی یورو ۲۰۱۲ جایگاه خود را هرگز در خطر نمی‌بیند: "به خوبی می‌توانم این موضوع را درک کنم. برخی موارد پیش، همزمان و پس از جام ملت‌های اروپا متقاعدکننده بودند. این گفته را به برخی تعریف‌ها از تیم پیوند داده و درست از همین روست که تنها به انتقادها نگاه نمی‌کنم. بازی کامل وجود ندارد، سرمربی کامل برای تیم ملی آلمان هم همین‌طور. انتقادهایی که پس از شکست به ایتالیا به راه افتاد، به شخص خودم ربط نمی‌دهم."

دستیار یورگن کلینزمن در جام جهانی ۲۰۰۶ درباره آینده‌اش در فدراسیون فوتبال آلمان هم گفت:‌ "هنوز هیچ فکری به این موضوع نکرده‌ام. اگر بدون قراردادی تمدید شده به جام جهانی بروم، تنها شانه‌هایم را بالا می‌اندازم. این موضوع برای من سراسر بی‌اهمیت است. در جام جهانی ۲۰۱۰ هم آینده‌ام مبهم بود. هیچ کس هم از این موضوع زیانی ندید. شاید زمانی دور هم جمع شده و دراین‌باره حرف زدیم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391