برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منزس: کلمبیا فقط فالکائو نیست

پنجشنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۹ — گل

سرمربی سلسائو از بازی دوستانه پیش روی تیمش می گوید

مانو منزس

مانو منزس سرمربی تیم ملی برزیل در آستانه دیدار دوستانه تیمش مقابل کلمبیا که ۱۳روز دیگر در آمریکا برگزار می شود، لیست بازیکنان فراخوانده به اردوی سلسائو را اعلام کرد در این لیست نام بازیکنانی مثل دانی آلوس، تیاگو سیلوا، داوید لوئیس، آدریانو، رامیرس، کاکا، لوکاس، هالک، اسکار ، نیمار و لئاندرو دامیائو دیده می شود.

منزس در مورد این بازی که روز ۱۴ نوامبر در نیوجرسی آمریکا برگزار می شود گفت:« کملبیا تنها رادامل فالکائو نیست. آنها ازنظر تاکتیکی رشد خیلی خوبی زیر نظر خوسه پکرمن آرژانتینی داشته اند و تمام بازیکنان این تیم، بازیکنان متعهدی هستند.»

منزس در ادامه گفت:« فالکائو بازیکنی است که مهار کردنش کار آسانی نیست. چون او در یک پست مشخص و ثابت بازی نمی کند. او دقیقا می داند که چطور باید در زمین مسابقه حرکت کند. از فصل گذشته تا حالا لحظات فوق العاده ای را پشت سرمی گذارد و اثر بازی های خوبش را در تیم ملی کلمبیا نیز می بینیم.ولی باید درنظر داشته باشیم که کلمبیا فقط فالکائو نیست. .»

او در ادامه در مورد پکرمن هم گفت:« پکرمن یک مربی توانای آرژانتینی است و توانسته تیمش را به سطح تاکتیکی خوبی برساند . همان سطحی که پیش از این کلمبیا کمبودش را احساس می کرد. تعهد تاکتیکی مشکل اصلی فوتبال کلمبیا درگذشته بود . آنها ازنظرفوتبالی در سطحی مثل ما بودند ولی همین تعهد را کم داشتند که الان این مشکل هم برطرف شده.»

منزس که بعد از اعلام لیست ۲۱ نفره بازیکنان فراخوانده شده در کنفرانسی خبری شرکت کرده بود، در ادامه صحبت هایش گفت:« این بازی یکی از سخت ترین بازی های امسال برای تیم ماست. بازی مهمی خواهد بود. برایمان مهم است که عملکرد خوبی درمقابل تیمی که در حال رشد است و در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ رو به پیشرفت است، بازی خوبی را ارائه دهیم.»

سرمربی سلسائو ادامه داد:« از روند پیشرفت تیمم در بازی های اخیر خوشحال و راضی ام. بازیکنانم حالا تئوری هایم را در زمین پیاده می کنند.روند رشد مثبتی داشتیم. همچنان به رشد ادامه می دهیم تا برای جام کنفدراسیون های سال ۲۰۱۳ در اوج آمادگی باشیم.»

او صحبت هایش را درتمجید از کاکا به پایان برد:« کاکا کیفیت فوتبالی بالایی دارد و تجربه او یکی از نکاتی است که برای تمام تیم های ملی مهم و حائز اهمیت است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391