برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مسی: هم تیمی هایم می دانند که من یک دیکتاتور کوچک نیستم

پنجشنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۶ — گل

ستاره آرژانتینی بارسلونا در گفتگوهای اختصاصی با موندو دپورتیوو و اسپورت شرکت کرده و از همه چیزسخن گفته

لیونل مسی

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در گفت و گوهای اختصاصی با موندو دپورتیوو و اسپورت شرکت کرده و در این دو گفتگو از مسائل مختلفی درمورد شرایط کنونی رئال مادرید و بارسلونا صحبت کرده. در حال حاضر جزئیات کمی درمورد این دو مصاحبه بلند منتشر شده و در جریان این گفتگوها مسی از کسانی که او را به بدرفتاری با هم تیمی هایش متهم کرده اند، از خود دفاع کرده.

مسی در صحبت هایی گفته:« دیکتاتور کوچک؟ برایم فرقی نمی کند که درمورد چه می گویند، هم تیمی هایم می دانند که من دیکتاتور نیستم.»

او در بخش های دیگری از این دو مصاحبه از مسائل مختلفی صحبت کرده، از پسرش تیاگو گرفته تا یوهان کرویف، تیتو ویلانووا، مورینیو، په په و کاتالونیا.

او در بخشی هم راجع به نیمار صحبت کرده و گفته:« بازیکنان بزرگ می تواننددر کنار هم بازی کنند، هر چه بیشتر باشند، بهتر.»

روی جلد روزنامه امروز ال موندو دپورتیووهم عکسی از مسی منتشر شده که در حال بازی کردن با توی به شکل کره زمین است و دراین گفتگو او در مورد باشگاه بارسا گفته:« بارسلونا جایی است که در آن رشد کرده ام.چه در تیم باشگاهی بارسلونا و چه در شهر بارسلونا» و درنهایت درمورد تولد قریب الوقوع پسرش تیاگو هم گفته:« این زیباترین اتفاقی است که در زندگی ام رخ خواهد داد.»

متن کامل این گفتگوها را در روزهای آتی در سایت گل مطالعه خواهید کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391