برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوان‌فران: په‌په در رختکن ما را مسخره کرد

سه‌شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۰ — ورزش۳

بازیکن لوانته مدعی شد که مدافع پرتغالی رئال مادرید در رختکن به استهزای این تیم پرداخته است.

په په

خوان‌فران درخصوص اتفاقات رخ داده در رختکن پس از بازی رئال مادرید و لوانته توضیح داد و گفت: هنگام خروج از زمین دیدم که په‌په در حالی که می‌خندد و ما را مسخره می‌کند وارد تونل محل رسیدن به رختکن شد.

وی سپس به رختکن تیم خودشان رفت و در حالی که در باز بود به کارش ادامه داد. نیروهای امنیتی، پلیس، هم‌تیمی‌هایش، هم‌تیمی‌های من و ... همه این حرکات را دیدند و هیچ تردیدی در این باره وجود ندارد.

مدافع لوانته همچنین تأیید کرد که پلیس مجبور شد به دعوای میان دو تیم پایان دهد و افزود: پلیس و نیروهای امنیتی رسیدند، ما را از هم جدا کردند و به رختکن‌های خودمان بردند.

وی همچنین به صحبت‌های راموس اشاره کرد که رفتار بالستروس را به یک بوکسور تشبیه کرده بود و خاطرنشان کرد: از صحبت‌های راموس ناراحت شدم. اگر راموس می‌خواهد چیزی بگوید می‌تواند درباره رفتار په‌په اظهار نظر کند. او نباید چیزی را پنهان کند. به نظر من ناراحت کننده است که آنها پیروز شدند و سپس به تمسخر تیم ما پرداختند. چنین اتفاقی دو سال پیش در رقابت‌های جام حذفی نیز رخ داده بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391