برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیکه: خودم رابهترین بازیکن دنیا نمی دانم؛بعید است کسی را به مسی ترجیح بدهم

پنجشنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۰ — گل

ما بیشتر از فصلهای قبل گلزنی می کنیم.هیچ تیمی نمی تواند تمام قابلیت های مثبت و خوب را باهم داشته باشد.اگر بیشتر حمله کنی، درحقیقت ریسک بیشتری هم انجام داده ای

جرارد پیکه

جرارد پیکه، مدافع باتجربه باشگاه بارسلونا در گفتگویی اختصاصی با روزنامه ال موندو دپورتیوو، به موضوعات مختلفی از بارسلونا گرفته تا رقابت های لالیگا و مسائل سیاسی و اقتصادی اسپانیا پرداخته.

او در پاسخ به سوالی درمورد برنده توپ طلای امسال اعلام کرد که او این جایزه را به مسی می دهد:« من طرفدار بی حد و حصر لئو (مسی) هستم. از زمانی که در ۱۴ سالگی مسی را شناختم،او دل من را به دست آورد و هیچ کسی بهتر از او ندیده ام. اینکه بخواهم فرد دیگری را به مسی ارجحیت دهم، خیلی سخت و بعید خواهد بود.»

پیکه در پاسخ به این سوال که اگر حق رای دادن برای انتخاب برنده توپ طلا را داشت واین امکان وجود داشت که به خودش رای بدهد هم این کار را نمی کرد:« نه من این کار را نمی کنم. هرگز به خودم رای نمی دادم. چون خودم را بهترین بازیکن دنیا نمی دانم.»

پیکه در بخش دیگری از این گفتگو به این نکته اشاره کرد که بارسااز نظر دفاعی مشکل دارد ولی او توضیحاتی دراین زمینه داشت:« این درست است که تیم ما نسبت به قبل گلهای بیشتری می خورد و باید به آنالیز این موضوع پرداخت. می توان از بعضی از گلهایی که می خوریم اجتناب کنیم و برخی دیگرازگلها،غیرقابل اجتناب است. مثل وقتی که بوسکتس نمی خواست به حریف پنالتی بدهد ولی توپ به دست او برخوردکرد و داورپنالتی گرفت وحریف به گل رسید. فکر می کنم باید درخط دفاع بهتر شویم ولی باید این راهم درنظر داشت که ما بیشتر از فصلهای قبل گلزنی می کنیم.هیچ تیمی نمی تواند تمام قابلیت های مثبت و خوب را باهم داشته باشد.اگر بیشتر حمله کنی، درحقیقت ریسک بیشتری هم انجام داده ای.»

پیکه درمورد جنجال روز فوتبال اسپانیا که در بازی رئال- لوانته و درگیری په په با بایستروس رخ داد و ضربه آرنج داوید ناواررو به صورت رونالدو هم صحبت کرد:« من نمی دانم که در آن بازی چه اتفاقاتی رخ داده و اصلا هم دوست ندارم که وارد این ماجرا شوم. به نظرمن قبلا بارها چنین اتفاق هایی روی داده و همه ما می دانیم که شخصیت هرکسی به چه ترتیبی است. درنهایت در یک تیم،یکی دوبار ممکن است این اتفاق رخ دهد ولی نه اینقدر. من از اتفاقاتی که در ورزشگاه لوانته رخ داده اصلا خبر ندارم و دراین باره نمی توانم نظری بدهم ولی همیشه کسانی هستند که بی طرف باشند و آنها دراین باره صحبت خواهند کرد. من می دانم که چه اتفاقی افتاده؛چون نه مسئول کمیته انضباطی هستم و جزو آن دسته افرادی که می بایست دراین باره تصمیم گیری کنند. ولی وقتی چنین برخوردهایی بارها و بارها تکرار می شود، باید دراین باره تصمیمی جدی اتخاذ شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391