برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مینو رایولا: یوفا و فیفا مثل مافیا هستند

پنجشنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۳ — گل

مدیربرنامه های جنجالی دنیای فوتبال در صحبت هایی یوفا و فیفا را با مافیا مقایسه کرده ومعتقد است که عدم انتخاب زلاتان برای دستیابی به یک جایزه فوتبالی، نشانی از فساد است

زلاتان ابراهیموویچ

مینو رایولا، مدیر برنامه های زلاتان ایبراهیموویچ، شیوه کاری فیفا و یوفار را زیر سوال برده و آنها را به گروه های جنایتکارانه تشبیه کرده و میشل پلاتینی را رئیس مافیا خوانده.

رایولای ۴۴ ساله در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که زلاتان ایبراهیموویچ، ستاره سابق میلان و بازیکن کنونی پاری سن ژرمن می بایست چند سال پیش یک توپ طلا می برده و معتقد است که عدم دستیابی زلاتان به این جایزه، نشانه ای از فساد در این ارگان هاست

او در گفتگو با اکسپرسن گفت:«یوفا و فیفا دقیقا دو ارگان گند مشابه با هم هستند.اگر زلاتان تا به حال توپ طلا را نبرده، این ایده ما مبنی بر فساد سیاسی در این ارگان‌ها را تقویت می کند. اگر واقعا این شما نیسیتید که در انتخاب برنده این جایزه دست دارید، پس باید بهترین بازیکن دنیا این جایزه را بگیرد و بهترین بازیکن دنیا برای چندین سال، زلاتان ایبراهیموویچ بوده.»

رایولا ادامه داد:« این سازمانها شفاف نیستند. می توان فیفا و یوفا را باسازمان های مافیایی مقایسه کرد. اگر دولت سوئد چنین رفتاری داشت، کشور برعلیه اش به پا می خواست. میشل پلاتینی دوست مینو رایولا نیست. رئیس فرانسوی یوفا یک رئیس مافیاست. او هیچ وقت کار مهمی برای فوتبال انجام نداده. اگر او شجاعت کافی داشت، می توانست ساختار یوفا را تغییر دهد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391