برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرمربی اخراج شده تیم ملی اسکاتلند اعلام کرد شکایت می کند

پنجشنبه، ۱۸ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۰ — واحد مرکزی خبر

کرگ لوین پس از برکناری از سمت سرمربی گری تیم ملی اسکاتلند اعلام کرد از اتحادیه فوتبال اسکاتلند شکایت می کند

اتحادیه فوتبال اسکاتلند روز دوشنبه اعلام کرد که لوین « در انجام وظایفش کم کاری کرده است » اما تأکید کرد این اتحادیه دستمزد لوین را بر اساس قراردادش پرداخت خواهد کرد. لوین در حالی اخراج شد که بیست ماه از زمان قراردادش با اتحادیه فوتبال اسکاتلند باقی مانده بود.
لوین در بیانیه ای اعلام کرد:« از رویدادی که هفته گذشته رخ داد بسیار ناراحتم.»
او گفت:« من با این اقدام اتحادیه فوتبال اسکاتلند موافق نیستم و شکایت خواهم کرد. در حال حاضر حرف دیگری برای گفتن ندارم. »
در پی شکست ماه گذشته تیم ملی اسکاتلند مقابل تیم ملی بلژیک که سبب شد اسکاتلند در رقابت های مقداماتی جام جهانی دو هزار و چهارده برزیل در قعر گروه خود قرار گیرد پیش بینی می‌شد که لوین از سمتش برکنار شود.
لوین با تیم ملی اسکاتلند از دوازده بازی تنها در سه بازی به پیروزی رسیده بود.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از گلاسکو، استیوارت رگان مدیر اجرایی اتحادیه فوتبال اسکاتلند روز دوشنبه اعلام کرد:« ما به قرارداد لوین خاتمه ندادیم. بر اساس قراردادش دستمزد او را پرداخت خواهیم کرد. هنوز بیست ماه از قرارداد او باقیست. »

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391