برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

راموس: اگر بایستروس از بوکس خوشش می آید،خب رشته ورزشی اش را عوض کند

دوشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۵ — گل

مدافع باشگاه مادریدی در صحبت هایی به این نکته اشاره کرد که افرادی هستند که بلد نیستند شکست را بپذیرند و رفتارهای غیرورزشی انجام می دهند.

سرخیو  راموس

سرخیو راموس، مدافع باتجربه باشگاه رئال مادرید در صحبت هایی به انتقاد از بازیکنان لوانته که در این بازی به خشونت روی آورده بودند پرداخت و به این نکته اشاره کرد که بعضی‌ها هستند که پذیرفتن شکست را بلد نیستند .از نظر او اولین باری نیست که برخی از بازیکنان لوانته به بازی خشن روی می آورند و خوانلو و بایستروس همیشه این کارها را انجام می دهند.

دراینجا می توانید متن کامل صحبت های سرخیو راموس را مطالعه کنید:

* پذیرش شکست: در رختکن درگیری یا مشکلی پیش نیامد ولی کسانی هستند که بلد نیستند شکست را بپذیرند. همیشه کسانی هستند که خودشان را نشان دهند. ما کناری می ایستیم ولی نباید همه چیز را فراموش کرد. این اولین باری نیست که چنین رفتارهایی را از بازیکنان لوانته می بینیم؛ خوانلو و بایستروس همیشه همین رفتارها را انجام می دهند.

*پنالتی: برای آنکه ببینیم که خط در داخل محوطه جریمه رخ داده یا خارج از آن، باید دوباره صحنه را ببینیم. من دوست ندارم که وارد این جنجالها شوم؛ هرکسی مسئولیت صحبت هایش را خودش برعهده دارد

*خطای خشن روی رونالدو: ابروی رونالدو کاملا شکافت و ۵ بخیه خورد ولی دراین باره از من سوال نکنید

*بایستروس: او همیشه می خواهد جلب توجه کند. اگر از بوکس بیشتر از فوتبال خوشش می آید، بهتر است که به سراغ این ورزش برود و بوکس را دنبال کند و نه فوتبال.

البته درپایان این بازی بایستروس، ستاره لوانته اعلام کرد که برای تقبیح رفتار بازیکنان رئال و یا تحریک کردن آنها به رختکن آنها نرفته بود. بایستروس در این باره گفت:« من فقط رفتم تا حال کریس رونالدو را بپرسم.همین.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391