برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شوستر: چلسی الگوی بدی برای فوتبال است؛تاسف آوراست که چنین تیمی قهرمان اروپا شده

شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۸ — گل

دربازی بارسا- ستلیک هم دیدیم که سلتیک با۱۰ نفر دفاع می کرد و درآستانه کسب یک امتیاز ازاین بازی بود که این اصلا عادلانه نیست

برند شوستر، سرمربی سابق باشگاه رئال مادرید درگفتگو با آ.ب.ث به انتقاد از فوتبال تدافعی چلسی پرداخته و اعلام کرده که از دیدن تاکتیک های منفی و تدافعی درفوتبال خسته شده واعلام کرده که چلسی فصل گذشته لیگ قهرمانان،الگوی بدی برای تیمهابوده.

شوستر از تیم هایی که به ویژه درمصاف با حریفان اسپانیایی درلاک دفاعی فرو می رونداصلا خوشش نمی آیدو عملکرد چلسی در بازی فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا را به باد انتقاد گرفته ومعتقد است که سلتیک هم مقابل بارسا چنین بازی ای راارائه داده.او در گفتگو با آ.ب.ث دراین باره گفته:« از تماشای این دسته مسابقات واقعا خسته شده ام.تیم هایی مثل سلتیک نباید دررقابت های لیگ قهرمانان اروپا بازی کنند.پارسال همین عملکرد را درتیم چلسی شاهدبودیم.چلسی الگوی بدی برای فوتبال است وتاسف آور است که آنها قهرمان اروپا شدند.دربازی بارسا- ستلیک هم دیدیم که سلتیک با۱۰ نفر دفاع می کرد و درآستانه کسب یک امتیاز ازاین بازی بود که این اصلا عادلانه نیست.»

شوستر درادامه راجع به آرین روبن ستاره سابق اودر رئال هم صحبت کرد و گفت:« روبن از آن دسته بازیکنانی است که خیلی زودمصدوم می شود.ولی درعین حال عزم راسخی دارد وهمیشه می خواهد درزودترین زمان ممکن به میادین بازگردد.کنار آمدن با چنین بازیکنی همیشه آسان نیست چون او فشار زیادی به مربیان می آورد. من از رفتارهای روبن دربایرن اصلا تعجب نمی کنم. خودم دررئال و درهمکاری با او چنین شرایطی داشتم.»

شوستر درمورد اوضاع کنونی رئال مادرید گفت:«رئال مادرید باید به پیروزی برسد.اگر این اتفاق نیفتد، هیچ ارزشی نداری.اگر بتوانی هم خوب بازی کنی و هم به پیروزی برسی که این بهترین حالت ممکن است. مثلا تیم فابیو کاپلو بد بازی می کرد ولی به قهرمانی رسید.کمتر کسانی توانسته اند با رئال بازیهای خوبی ارائه کرده و قهرمان شوند مثل دل بوسکه. بقیه مربیان فقط به فکر برد بودند. درنهایت آن چیزی که به چشم می آید جامهای قهرمانی است.»

این مربی۵۲ ساله درنهایت راجع به شرایط آکادمی فوتبال پایه ای رئال صحبت کردوگفت:« اکادمی پایه ای در رئال یک دروغ محض است.زمانی که دررئال مادرید هستی فشارها آنقدرزیاد است که کسی دیگر به تیم جوانان فکر نمی کند. برخی بازیها هستند که درآن بازیها از بازیکنان جوان استفاده می کنی، چون می دانی که راحت درآن بازی به پیروزی خواهی رسید. به دنبال راهکارهای دیگری می گردی ولی نه در تیم پایه ای.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391