برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروژه 'یونایتد' بعد از فرگوسن چیست؟

پنجشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۲:۲۸ — قدس‌آنلاین

منچستریونایتد به دوران بعد از سرالکس فرگوسن فکر می‌کند.

سر الکس فرگوسن

فرگوسن ۷۰ ساله که ماه آینده بیست وششمین سال حضورش در اولدترافورد را جشن خواهد گرفت، تاکنون درمورد برنامه‌های آتی خود حرفی نزده ولی شایعات گوناگون درمحافل خبری بریتانیا حاکی از این هستند که این آخرین فصل حضور او روی نیمکت یونایتد خواهد بود. اد وودوارد نایب رئیس یونایتد روز سه شنبه اعلام کرد که این باشگاه از قبل استراتژی مشخصی برای جایگزینی سرالکس مدنظر داشته است.
پپ گواردیولا مربی سابق بارسلونا که به مدت یک سال از عرصه مربیگری فاصله گرفته، یکی از گزینه‌های مدنظر مسوولان یونایتد است. ضمن اینکه درانگلیس، چلسی هم از جمله تیمهایی است که خواهان دراختیارگرفتن گواردیولا شده است. تصمیم نهایی درمورد اینکه چه شخصی جایگزین سرالکس خواهد شد برعهده خاندان گلیزر مالکان این باشگاه خواهد بود. درحال حاضر خانواده گلیزر درحال یافتن راه حل هایی است تا یونایتد اولین تیم لیگ برتری باشد که برای یک تورچند روزه راهی هند می‌شود. گلیزرها درحال حاضر تلاش می‌کنند تا بدهی‌های سنگین منچستریونایتد را کاهش دهند. آنها درماه آگوست ۱۰ درصد از سهام این باشگاه را در بورس نیویورک فروختند تا بخشی از بدهی‌های این تیم که حدود ۳۶۰ میلیون پوند برآورده شده را پایین بیاورند. درخاورمیانه تمایل زیادی برای سرمایه گذاری دراین تیم به چشم می‌خورد. گلیزرها درسال ۲۰۰۹ حتی پیشنهاد ۱.۵ میلیارد دلاری ازسوی باشگاهی از منطقه خاورمیانه را برای خریداری این تیم رد کرده بودند. با این وجود و به رغم بدهی‌های سنگین باشگاه، گلیزرها قصد فروختن یونایتد را ندارند و به حضورطولانی مدت دراین تیم می‌اندیشند.
وودوارد هم گفته که گلیزرها قصد سرمایه گذاری طولانی مدت دراین تیم را دارند. با اینکه یونایتد مقوله خوبی برای بیزینس خواهد بود ولی این تیم فروشی نیست. وودوارد گفته که هرروز با خاندان گلیزر در تماس است و هیجان درونی آنها نشان دهنده این است که آنها قصد فروختن این باشگاه را ندارند. با توجه به اینکه شش نفر از خاندان گلیزر در هیات مدیریه باشگاه منچستریونایتد حضور دارند، وودوارد از احتمال تمایل چند سرمایه گذاری آمریکایی دیگر برای حضور دراین باشگاه حرف زده است. پروژه فعلی گلیزرها برای ورود به بازار هند ممکن است تحولی درآینده باشگاه ایجاد کند. درصورت برگزاری تورچند روزه یونایتد در هند، منچستریونایتد اولین تیم لیگ برتری خواهد بود که دست به چنین کاری زده است. با توجه به اینکه اخیرا درپی حضور بایرن مونیخ درهند حدود ۱۰۰هزارتماشاگر از این تیم بازدید کردند، باشگاه یونایتد که به حضور گسترده طبقه متوسط انگلیسی در هند آگاهی دارد، دراولدترافورد از حالا در مورد احتمال به میدان رفتن یونایتد در هند درسال آینده میلادی تصمیم گیری می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391