برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زندان برلوسکونی به ۱۲ ماه کاهش یافت

شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۱۶ — گل

دوران زندان سیلویو برلوسکونی، رییس باشگاه میلان به تنها ۱۲ ماه کاهش یافت که این کاهش به دلیل قانون عفو سال ۲۰۰۶ انجام شده. هدف این قانون جلوگیری از شلوغ شدن بیش از حد زندان‌ها است.

سیلویو برلوسکونی

برلوسکونی ۷۶ ساله به دلیل فرار از مالیات به چهار سال زندان و ۱۰ میلیون یورو جریمه محکوم شده بود.

برلوسکونی و ۱۰ نفر دیگر به این متهم بودند که در برنامه‌ای فیلم‌های آمریکایی را از طریق شرکتی ثالث برای شرکت Mediaset می‌خریده‌اند و مبلغ قراردادها را کاملا فاش نمی‌کرده‌اند تا از مالیات بگریزند.

همچنین گفته شده برلوسکونی پروانه ساخت دیگری برای فیلم‌ها صادر می‌کرد و مابه‌التفاوت را به جیب می‌زد و از این راه ۲۵۰ میلیون یورو درآمد به دست آورده بود.

او البته اتهامات دیگری هم داشته که از آنها یا تبرئه شده یا این که دادگاه به دلیل محدودیت زمانی به آنها رسیدگی نکرده.

برلوسکونی در سال‌های ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۵، ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۶ و ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ نخست‌وزیر ایتالیا بود و اخیرا اعلام کرده بود قصد ندارد برای بار چهارم نامزد شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391