برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اختلاف هواداران در برنابئو بر سر حمایت از آقای خاص

چهارشنبه، ۸ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۴۱ — فارس

شب گذشته در جریان دیدار رئال مادرید و آلکویانو در رقابت‌های کوپا دل ری هواداران میزبان با یکدیگر اختلاف پیدا کردند.

ژوزه مورینیو

دقیقه پس از شروع بازی رئال مادرید مقابل آلکویانو در رقابت‌های کوپا دل ری تماشاگران حاضر در برنابئو به تشویق مورینیو پرداختند و گروهی دیگر از هواداران با سوت زدن پاسخ آنها را دادند. پس از آن در نیمه دوم در حالی که بازی با نتیجه یک بر صفر در جریان بود، اختلاف بین هواداران شدت گرفت.

حامیان مورینیو نام وی را بیش از ۵ بار فریاد زدند اما هر بار سایر تماشاگران با سوت زدن به آنها پاسخ دادند. در این جدال میان هواداران گروهی مخالفان مورینیو را «ضد مادریدی» خواندند. هواداران مورینیو همچنین فریادی با این مضمون سر دادند که «مورینیو تنها تو از تیم دفاع می‌کنی». با ادامه این شرایط دوربین Canal+ به ضبط تصاویری از مورینیو و کارانکا پرداخت که روی نیمکت در حال خندیدن بودند.

اولین باری که اتفاق مشابهی برای مورینیو رخ داد، در ابتدای سال جاری میلادی بود. هنگامی که پس از آن در کنفرانس مطبوعاتی در این باره از او سوال شده بود، پاسخ داد: شاید روزی پاسخ دهم و این آنها هستند که ناراحت خواهند شد. من درخواست ندادم که سرمربی مادرید شوم. این آنها بودند که از من خواستند هدایت این تیم را بپذیرم. چنین اتفاقی هرگز برای من نیفتاده بود اما برای هرکاری اولین باری وجود دارد.

سرمربی مادرید شب گذشته پس از برتری ۳ بر صفر تیمش ترجیح داد در کنفرانس مطبوعاتی حاضر نشود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391