برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آنچلوتی: ترکیب تیم را براساس قیمت بازیکن انتخاب نمی‌کنم

سه‌شنبه، ۷ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۱ — فارس

مربی پاری‌سن‌ژرمن ضمن حمایت از شاگرد آرژانتینی‌اش عنوان کرد پول ملاک انتخاب بازیکن برای حضور در ارنج نیست.

کارلو  آنچلوتی

کارلو آنچلوتی از ابتدای فصل جاری رقابت‌های باشگاهی فرانسه تاکنون در چند مقطع از «خاویر پاستوره» در مقابل انتقادات حمایت کرده است. به اعتقاد این مسئول، ستاره ۲۳ ساله قابلیت‌های زیادی دارد که قادر به ارائه مطلوب همه آن در زمین مسابقه نشده است.

مربی ایتالیایی در گفت‌وگویی با روزنامه اکیپ از بازیکنانش خواست تا حمایت کنند پاستوره دوره دشوار خود را پشت سر گذارد.

آنچلوتی گفت: خاویر بازیکن مهمی در کادر سن‌ژرمن است. به نظرم او قابلیت‌های بسیاری دارد. اما این که چرا تا به حال نتوانسته از همه توانمندی‌اش در زمین استفاده کند، مربوط به اعتماد به نفس‌ او می‌شود. اگر بر این مشکل غلبه و خود را بیشتر باور کند، به طور قطع مفید‌تر خواهد بود. البته در این راه باید کل تیم از او حمایت کند. بازیکنان می‌توانند در این مقطع حساس به کمک‌اش آمده و در بازی‌ها به او بیشتر توجه کنند.

پاستوره در فصل جاری ۱۰ بازی برای تیم پاریسی انجام داده که ۵ مورد آن به عنوان بازیکن تعویضی و تازه‌نفس بوده است.

مربی موفق سن‌ژرمن با وجود استمرار حمایت‌‌هایش، از ستاره خود می خواهد برای راهیابی به ترکیب اصلی تیم، بیشتر از گذشته تلاش کند.

وی افزود: خاویر و هر بازیکن دیگری باید به این نکته توجه کند وقتی من می‌خواهم ارنج تیم را معرفی کنم، نگاهم معطوف قیمت خریدشان نیست. بلکه آمادگی و توانمندی‌هایشان را در نظر می گیرم.

مهاجم مورد بحث در سال ۲۰۱۱ در ازای رقمی بالغ بر ۴۲ میلیون یورو از پالرمو ایتالیا به لوشامپیونه آمد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391