برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آنچلوتی: مورینیو مثل یک گیوتین، روی گردن من است

پنجشنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۵ — گل

سرمربی ایتالیایی در دسامبر سال۲۰۱۱ هدایت پاری سن ژرمن را دردست گرفت و پارسال با این تیم به جامی نرسید

کارلو  آنچلوتی

کارلو آنچلوتی، سرمربی باتجربه پاری سن ژرمن در دسامبر سال ۲۰۱۱ هدایت این تیم را در دست گرفت و در اولین فصل حضورش روی نیمکت مربیگری این تیم موفق به کسب جام قهرمانی نشد. حالا هم تیم او در رده چهارم جدول لیگ یک و در فاصله ۵ امتیازی با تیم صدرنشین لیگ فرانسه قرار دارد.

با جدی تر شدن خبر احتمال جدایی ژوزه مورینیو از رئال مادرید، نیمکت های مربیگری تیم های بزرگ اروپایی و به ویژه جایگاه مربیان این تیم‌ها به لرزه در آمده است. کارلو آنچلوتی یکی از آن مربیانی است که سایه مورینیو را بالای سرش احساس می کند. او در صحبت هایی درمورد احتمال برکناری اش و شایعاتی مبنی بر احتمال حضور مورینیو روی نیمکت مربیگری پاری سن ژرمن گفته:« مورینیو ؟ بله مورینیو یک گیوتین بالای سر من است. کاملا روشن است که وقتی یک تیم فصلی را با اهدافی بزرگ شروع می‌کند و بعد از آن در کورس قهرمانی عملکرد بدی را به نمایش می گذارد، بی ثباتی‌ها و انتقادات از سرمربی تیم آغاز می شود.»

با وجود تمام این صحبت‌ها ناصر الخلائیفی، مالک متمول باشگاه فرانسوی احتمال پیوستن مورینیو به نیمکت مربیگری تیمش را رد کرده و دراین باره گفته:« این تنها رسانه‌ها هستند که در این باره صحبت می کنند و نه من. مورینیو در مادرید است و آنچلوتی با ماست.»

این درحالی است که در یک نظرسنجی به عمل آمده از سوی روزنامه اکیپ که در آن ۲۲ هزارو۵۰۶ نفر شرکت کردند، ژوزه مورینیو، مدعی شماره یک برای حضور برروی نیمکت مربیگری پاری سن ژرمن، جلوتر از گواردیولا و ونگر است

این درحالی است که مورینیو در پایان دیدار دو تیم رئال- آژاکس درمورد آینده اش صحبت کرد و گفت:« اگر از رئال بروم، برای یک سال استراحت نخواهد بود. به کار کردن ادامه خواهم داد.اگر اینجا نمانم به جای دیگری می روم. البته در رئال هیچ فشاری احساس نمی کنم. هرجایی ممکن است بروم؛ شاید حتی هلند.»

مورینیو در گفتگو با تلویزیوین فرانسه هم گفت:« من درمطبوعات اسپانیایی خوانده ام که آنچلوتی مربی رئال می شود. پس دو گزینه داریم: یا هردویمان اینجا باهم کار می کنیم و یا شغلهایمان را با هم عوض می کنیم.» او اخیرا هم گفته بود:« خوشبختی کمی احساس می کنم. سطح توقعات به من اجازه نمی دهد که خوشبخت باشم.».

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391