برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آرژانتین۲-برزیل۱؛قهرمانی سلسائودرسوپرکلاسیکوی آمریکای لاتین در ضربات پنالتی

پنجشنبه، ۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۹ — گل

برزیل صبح امروز در بازی برگشت سوپرکلاسیکوی لاتین موفق شد تا بعد از کسب یک پیروزی دلچسب درضربات پنالتی ، قهرمان سوپرکلاسیکوی آمریکای لاتین لقب بگیرد.

تیم تیم ملی آرژانتین

دیدار برگشت سوپرکلاسیکوی آمریکای لاتین صبح امروز برگزار شد و با وجود برد ۱-۲ آرژانتین در این دیدار، بازی در مجموع دو مسابقه رفت و برگشت به تساوی کشیده شد و درنهایت ضربات پنالتی تکلیف تیم قهرمان را مشخص کرد.

برزیل با وجودی که در دیدار برگشت سحرگاه پنجشنبه با نتیجه ۱-۲ مغلوب البی سلسته شده بود در نهایت در ضربات پنالتی با نتیجه ۳-۴ از سدآرژانتین عبور کرد.

این بازی در ده دقیقه پایانی اش تماشایی شد. در همین ده دقیقه پایانی بود که ایگناسیو سکوکو، دو گل آرژانتین را به ثمر رساند.اولین گل از روی نقطه پنالتی بود و دومی هم گلی بود که در دقیقه ۸۹ از راه رسید.

تک گل برزیل در این مسابقه هم در دقیقه ۸۴ توسط فرد به ثمر رسید تا سلسائو و شاگدران منزس با وجودی که دراین بازی مقابل حریف شکست خورده بودند ولی بتوانند در مجموع کار را برابر کرده و به ضربات پنالتی بکشانند.

با وجودی که این بازی، دوستانه بود ولی به سختی می‌شد نشانه هایی از یک بازی دوستانه را در آن دید. هردوتیم با جدیت تمام بازی می کردند و در وقت های اضافه هم گلی از راه نرسید و تلاشهای بازیکنان دو تیم که از بازیکنان بومی شاغل در آمریکای جنوبی تشکیل شده بودند بی ثمر ماند.

درنهایت بازی به ضربات پنالتی کشیده شد که پنالتی های برزیل را تیاگو نوس، ژان، فرد و نیمار مبدل به گل کردند و اوریون، دروازه بان آرژانتین ضربه کارلینیوس را مهار کرد.

دومینگس ،سکوکو و اوریون برای زدن ضربات پنالتی آرژآنتین در دیدار ورزشگاه بومبونرای شهر بوکاجونیورس که درحضور ۳۲ هزار تماشاچی برگزار شد پشت توپ قرار گرفت و برای آرژآنتین گلزنی کردند ولی دروازه بان برزیل ضربات مارتینس و مونتیو را مهار کرد تا برزیل با وجود شکست در بازی دور برگشت در ورزشگاه بومبونرا، جام قهرمانی سوپرکلاسیکوی ۲۰۱۲ لاتین را مال خود کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391