برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یادداشت سردبیر آس برای مورینیو:سپید تر باش آقای خاص!

سه‌شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۴۰ — گل

فاصله ۱۱ امتیازی با بارسا در صدر جدول و صعود به مرحله بعد چمپیونزلیگ به عنوان تیم دوم، نشان می دهد که سومین فصل حضور مورینیو در رئال تا اینجا چندان خوب پیش نرفته.

ژوزه مورینیو

این مسئله حتی باعث شده تا شایعاتی در مورد اختلاف مورینیو با فلورنتینو پرس و جدایی او از این باشگاه در پایان فصل منتشر شود

هرچند آقای خاص این شایعات را رد کرده اما تا زمانی که وضعیت رئال در جدول رده بندی لالیگا بهبود پیدا نکند و البته مورینیو دست از اظهارنظرهای جنجالی اش برندارد، شرایط تغییر نخواهد کرد.

همین مسئله موجب شد تا سردبیر نشریه آ.اس، یکی از معروف ترین نشریات اسپانیایی که به رئال گرایش دارد، از مورینیو بخواهد تغییراتی در رفتارش ایجاد کند و ادبیات متفاوتی را در پیش بگیرد. در این یادداشت آمده است:

" با توجه به مشخصه های حسی بی همتای مورینیو در دوران کاریش ، می توان پذیرفت که او خودش را از خوشحال بودن منع می‌کند . اما حالا زمانش رسیده که از مربی بخواهیم که کمی با طراوت تر و با انرژی تر باشد . در حرفه او ، هر کسی برای رئال مادرید جان می دهد . این تنها تیمی است که نامش به مراتب بزرگتر از اوست . مورینیو هر روز باید طوری به والدبباس برود که گویی به "آقای خاص " بودنش افتخار می‌کند . نامی که به لطف عملکرد فوق العاده اش به او داده اند اما این حقیقت را باید پذیرفت که در بهترین تیم فوتبال تاریخ کار می‌کند . مورینیو با کلمه دهمین چمپیونزلیگ دوست نیست (معمولا می گوید "سومین " را می خواهد) . از هواداران در برنابئو دل خوشی ندارد (اغلب اینتری‌ها را تمجید می کند) و هرگز نشده که مثلا به داشتن کاسیاس افتخار کند (او را "دروازه بان " صدا می زند) . به نظرم او باید کمی خود را دست پائین تر بگیرد ، مثل کاری که کریستیانو کرد و در معارفه اش شعار " یک ، دو ، سه ، زنده باد رئال " سر داد .
یادم است که فیگو هرگز نتوانست که محبوب سکوهای برنابئو شود چرا که در پاسخ به این سوال که " رئالی هستی ؟" پاسخ سرد " پرتغالی هستم ... " را داد . می ترسم که اگر اکنون از مورینیو همین پرسیده شود ، جوابش همین باشد . این ناراحت کننده است چرا که هرگز ندیده بودم که مربی به اندازه او در کار حرفه ای درگیر باشد اما در عوض این قدر بی روح برخورد کند . مورینیو برای فوتبال زندگی می‌کند و این قضیه سردی او را توجیه می‌کند . اما بهتر است که کمی قلبش را سفید تر کند و زمانی که به رئال آمده همه موفقیت های قبلی خود در پورتو ، چلسی و اینتر را فراموش کند و خاکی تر باشد . من طرف مورینیو هستم وقتی از باشگاه می خواهد که فردی صاحب نفوذ نظیر هیرو به باشگاه اضافه شود اما دوست دارم که او هم فرهنگ رئالی را به خونش تزریق کند."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391