برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بسته شدن پرونده بن همام در فیفا

پنجشنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۳۹ — گل

فیفا آخرین پرونده رشوه دهی بن همام، رئیس سابق کنفدراسیون فوتبال آسیا را مختومه اعلام کرد.

محمد بن همام

بن همام که تنها رقیب سپ بلاتر در انتخابات سال گذشته فیفا بود، به اتهام رشوه دهی به اعضای منطقه کونکاکاف، برای همیشه از فعالیت های مرتبط با فوتبال محروم شد اما دادگاه عدالت ورزشی فرجام خواهی او را پذیرفت و این محرومیت را رد کرد.

پس از آن فیفا پرونده جدیدی را علیه او باز کرد اما از آنجا که مدارک جدیدی علیه او به دست نیامد، مایکل گارسیا، رئیس کمیته اخلاقی این نهاد، این پرونده را مختومه اعلام کرد.

در گزارش محرمانه فیفا در این مورد آمده است:" این تحقیقات با تمرکز بر روی اتفاقاتی که در نشست کنفدراسیون فوتبال کونکاکاف در ترینیداد و توباگو در می ۲۰۱۱ برگزار شد، صورت گرفت.

با توجه به اتفاقاتی که در این کنفرانس رخ داد، تحقیقات هیچ مدرک جدیدی در مورد آقای بن همام به دست نیامد. به همین دلیل تحقیقات در مورد این پرونده تا زمانی که مدرک جدیدی به دست بیاید، متوقف خواهد شد."

بن همام به اتهام سو استفاده های مالی در زمان فعالیتش به عنوان رئیس ای اف سی، همچنان از فعالیت های فوتبالی محروم است اما تیم حقوقی او در حال تهیه دادخواست دیگری برای ارائه به دادگاه حکمیت ورزشی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391