برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برلوسکنی : شعراوی به اندازه ۱۶۰ میلیون پوند برای میلان سودمند بوده است

یکشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۱ — واحد مرکزی خبر

رییس باشگاه میلان ایتالیا اعلام کرد با وجود علاقه وافری که به مهاجم برزیلی تیم دارد ، اما معتقد است حضور مهاجم مصری الاصل برای این تیم در حال حاضر بسیار حیاتی است.

سیلویو برلوسکونی

به گزارش خبرگزاری اسپانیا ، سیلویو برلوسکنی که آلکس پاتو برزیلی داماد وی است ، با تاکید بر نقش استفان شعراوی گلزن اول تیم در فصل جاری گفت : « حضور شعراوی این فصل به اندازه ۱۶۰ میلیون پوند برای میلان سودمند بوده است.»
پاتو که اخیرا ذخیره شعراوی در ترکیب میلان شده از این وضع ناراضی است و می خواهد از تیم میلان جدا شود.این در حالیست که روند مصدومیت های پاتو به نزول او و تثبیت شعراوی در ترکیب میلان کمک مهمی کرده است.
برلوسکنی افزود‌:« پاتو مشکلش را به ما انتقال داده و برای آن راه حلی پیدا خواهیم کرد.پاتو بازیکن مهمی برای میلان است اما او در ۲۳ سالگی بیش از حد با مصدومیت مواجه شده است.باید اقرار کنم که شعراوی به خوبی جای ابراهیموویچ را پر کرده و به اندازه ۱۶۰ میلیون پوندی که در سه سال اخیر برای خرید بازیکن هزینه کردیم سودمند بوده است.با حضور شعراوی میلان به راه درست خود بازمی گردد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391