برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بوفون: آنهایی که هیچ جامی نمی برند، یووه را سپر خود کرده اند

دوشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۴ — گل

این دروازه بان ملی پوش که با شبکه تلویزیونی "رای" صحبت می کرد این اتهام را که یوونتوس از داوری های سری آ سود می برد، به شدت رد کرد.

جیان لوئیجی  بوفون

جان لوئیجی بوفون، کاپیتان باتجربه یوونتوس، معتقد است رقابت برای فتح اسکودتو مانند جنگ پادشاهان است و از کسانی که یوونتوس را به عنوان سپر و بهانه ای برای ناکامی های خود استفاده کردند، انتقاد کرد.

این دروازه بان ملی پوش که با شبکه تلویزیونی "رای" صحبت می کرد این اتهام را که یوونتوس از داوری های سری آ سود می برد، به شدت رد کرد.

یوونتوسی‌ها به اتهام ارتباط با داوران در رسوایی کالچوپولی، قهرمانی های سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ شان را از دست دادند اما مدیران این باشگاه همچنان به دنبال بازگرداندن آن دو قهرمانی هستند. در صورتی که آن دو قهرمانی از بینکونری گرفته نمی شد، آنها می توانستند در این فصل سومین ستاره را به پیراهن های شان اضافه کنند.

بوفون در این باره گفت:" من به چنین جنجال هایی علاقه ندارم. همه این صحبت‌ها باعث می شود تا داوری‌ها از تداوم لازم برخوردار نباشد. تنها اشتباه بزرگی که این فصل به سود یوونتوس تمام شد، در دیدار با کاتانیا بود. در عین حال صحبت های اغراق آمیز زیادی در مورد این مسائل مطرح می شود. از یوونتوس به عنوان یک سپر استفاده می شود؛ در واقع ما بهانه ای برای کسانی هستیم که هیچ وقت جامی به دست نیاورده اند."

به نظر می رسد اشاره بوفون به زدنک زمن، سرمربی جنجالی رم، است که بارها باشگاه یوونتوس را به دوپینگ سازمان یافته و تطمیع داوران متهم کرده و این فصل بعد از سال ها، بار دیگر در سری آ مربیگری می کند.

بوفون همچنین در مورد فشارهایی که روی فوتبالیست‌ها وجود دارد تا الگو باشند، گفت:" ما باید بازی جوانمردانه را رعایت کنیم اما من مسئولیتی بابت معلم بودن برعهده نمی گیرم. والدین نباید از من انتظار داشته باشند که به فرزندان شان را درس بدهم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391