برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سیتی در انتظار جریمه و محرومیت

سه‌شنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۷ — ورزش۳

باشگاه سیتی به احتمال فراوان به دلیل عدم موفقیت ماموران امنیتی ورزشگاه برای حفظ نظم در زمان داربی و پرتاب شی به سمت فردیناند، متحمل جریمه می‌شود.

ریوفردیناند در جریان داربی مهیج یکشنبه یونایتد و سیتی در پی پرتاب یک سکه از سوی هواداران میزبان زخمی شده و فدراسیون فوتبال انگلیس را مجبور به انجام تحقیقات در مورد روشن شدن هرچه بیشتر حقایق این ماجرا کرد.

البته باشگاه منچسترسیتی در پایان مسابقه از طریق بیانیه ای از فردیناند بابت اتفاق رخ داده، به صورت رسمی عذرخواهی کرده و چنین اتفاقی را بشدت محکوم کرد. این باشگاه اعلام کرده مسؤولان امنیتی ورزشگاه در حال همکاری با پلیس شهر منچستر هستند تا درمورد پرتاب شی به زمین بازی و درگیری میان تماشاگران در جایگاه تحقیقات خود را کامل کنند.

به گزارش گل، اگرچه اتحادیه فوتبال انگلیس برای اتخاذ تصمیم نهایی خود، منتظر گزارش مارتین آکتینسون و ناظر مسابقه خواهد شد، ولی باشگاه سیتی به احتمال فراوان به دلیل عدم موفقیت ماموران امنیتی ورزشگاه برای حفظ نظم در زمان داربی و پرتاب شی به سمت فردیناند، متحمل جریمه می‌شود. سخنگوی اتحادیه فوتبال انگلیس گفته هرگونه رفتار مشابه آنچه در داربی منچستر رخ داده را محکوم کرده و آن را غیرقابل قبول می‌داند. یونایتد با گل دقیقه ۹۲ فن پرسی از روی ضربه ایستگاهی توانست داربی را با نتیجه ۳-۲ فتح کند.

ضمن اینکه پلیس درحال تحقیقات در مورد شعارهای نژادپرستانه ای است که از سوی هواداران سرداده شده، ولی گویا این شعارها خطاب به یک بازیکن خاص از سوی دو تیم نبوده و یک درگیری میان هواداران تیمها بوده است. درنیمه دوم داربی ، مواد محترقه آبی رنگی به داخل زمین پرتاب شده و رونی سکه ای را که در زمان زدن ضربه کرنر به زمین پرتاب شده بود به داور مسابقه نشان داد. بالای چشم چپ فردیناند درپی پرتاب سکه در زمان جشن گرفتن گل برتری یونایتد پاره شده و او دقایق پایانی بازی را با سروصورت خونین در زمین حضور داشت. پس از این صحنه یک تماشاگر سیتی هم با قصد نزدیک شدن به فردیناند به داخل زمین آمد که جوهارت مانع از رفتن او به سمت فردیناند شد. فردیناند پس از مسابقه در سایت توئیتر نوشت: «چه نتیجه ای! سه امتیاز شیرین! هرکس سکه را پرتاب کرد، عجب ضربه ای زد. نمی توانم باور کنم که آن یک سکه دو پوندی بود. حداقل می‌توانست یک پوندی باشد! برای جوهارت که جلوی آن احمقی که می‌خواست به زمین بیاید را گرفت احترام قائلم.» فرگوسن مربی یونایتد هم گفت: «این خیلی بد است که یک هوادار سیتی به زمین رفت و سکه‌ها پرتاب شدند. این اتفاقها نباید رخ دهند. همین اتفاق در بازی با چلسی افتاد و سکه‌ها و فندک به زمین پرتاب شدند و هیچ اقدامی صورت نگرفت. این یک مشکل اساسی است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391