برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

۴ آرایش دفاعی متفاوت رئال مادرید در یک بازی

یکشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۳۰ — ورزش۳

رئال مادرید در بازی شب گذشته مقابل وایادولید در ۹۰ دقیقه ۴ آرایش دفاعی متفاوت را اجرا کرد.

رئال مادرید در وایادولید چندان خوب بازی نکرد؛ ژوزه مورینیو از بازیکنان ذخیره تیمش برای پیدا کردن فرمولی به منظور بهبود عملکرد تیمش استفاده کرد.

وی از ۴ آرایش دفاعی متفاوت در این مسابقه استفاده کرد.

در ابتدای بازی: مورینیو سرانجام ناچو را در ترکیب اصلی به کار گرفت و از او در سیستم کلاسیک دفاعی‌اش استفاده کرد: آربلوا، سرخیو راموس، په‌په و ناچو.

در ابتدای نیمه دوم: با وجود اینکه رئال مادرید بازی را به تساوی کشانده بود و قبل از پایان یافتن نیمه اول به کمک بازی خوب اوزیل و بنزما نتیجه ۲ بر ۲ شد، مورینیو هنوز هم قانع نشده بود و به دنبال گل‌های بیشتری بود. وی ناچو را بیرون کشید؛ دی ماریا را به زمین فرستاد و کایخون را در دفاع چپ به بازی گرفت بنابراین دفاع مادرید به این شکل تغییر یافت: آربلوا، راموس، په‌په و کایخون.

در دقیقه ۶۱ آربلوا جای خود را به مودریچ داد و مورینیو بار دیگر خط دفاعی خود را به شکلی تغییر داد که پیش از این مشاهده نشده بود. سرخیو راموس به دفاع راست برگشت و ژابی آلونسو در دفاع میانی به کار گرفته شد. خط دفاعی رئال مادرید در این زمان از راست به چپ شامل راموس، ژابی آلونسو، په‌په و کایخون می‌شد.

در دقیقه ۷۳، پس از اینکه واران به جای بنزما به زمین آمد، مورینیو به دفاع همیشگی‌اش برگشت و راموس را به میان خط دفاعی فرستاد تا واران در دفاع راست قرار بگیرد: واران، راموس، په‌په و کایخون.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391