برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاکید یوپ هاینکس بر استفاده از تکنولوژی در فوتبال

چهارشنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۰ — گل

اشتباهات داوری تاثیرگذار اشتارک و تیمش در دیدار دورتموند برابر ولفسبورگ سبب شد تا بایرن فاصله خود را با رقیب همیشگی به ۱۴ امتیاز افزایش دهد

یوپ هاینکس

پس از اشتباهات فاحش ولفگانگ اشتارک در دیدار دورتموند برابر ولفسبورگ، یوپ هاینکس سرمربی بایرن، اصلی ترین رقیب دورتموند در بوندس لیگا با تاکید بر لزوم استفاده از تکنولوژی در فوتبال امروزی، خواستار استفاده داوران چهارم از این امر در هنگام برگزاری دیدارها شد.

به نقل از سایت هواداران دورتموند در ایران، هاینکس اضافه کرد: من هم شاهد تمامی اشتباهات داوری در دیدار شنبه دورتموند بودم، این درست است که اشتارک پس از این اتفاق عذرخواهی کرد ولی هرگز نتیجه به دورتموند برگردانده نخواهد شد.

وی افزود: پلاتینی بارها بحث استفاده از تکلولوژی خط دروازه را مطرح کرد ولی سرانجام نتیجه ای نداد، ولی این اشتباهات، همانند اشتباهی که در وستفالن رخ داد می تواند باعث حذف تیمی شود.

من معتقدم بهتر است تا داور چهارم در کنار زمین پشت مانیتور نشسته و اشتباهات این چنینی همانند هند و اخراج را بازبینی کند. این اتفاق نهایتاً ۲ تا ۱۰ ثانیه طول می کشد، من نمیفهمم چرا در مقابل انجام چنین اتفاقی انعطاف پذیری نشان داده نمی شود.

لازم به ذکر است اشتباهات داوری تاثیرگذار اشتارک و تیمش در دیدار دورتموند برابر ولفسبورگ در چارچوب هفته شانزدهم بوندس لیگا که نهایتاً باعث شکست دورتموند شد، سبب شد تا بایرن فاصله خود را با رقیب همیشگی خود دورتموند در بوندس لیگا به ۱۴ امتیاز افزایش دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391