برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایگواین:سال اولی که به رئال آمده بودم هم اوضاع همین طوری بود ولی قهرمان شدیم

شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۵ — گل

ستاره آرژآنتینی رئال معتقد است که وقتی که درداخل زمین باشی، می توانی برای حل مشکلات کمک کنی ولی از بیرون زمین، دستت به جایی بند نیست

گونسالو ایگواین

گونسالو ایگواین مهاجم آرژانتینی باشگاه رئال مادرید در گفتگو با دایرکت تی وی از مسائل مختلف روز دنیای فوتبال صحبت کرد و به این نکته اشاره کرد که با وجود اختلاف ۱۱ امتیازی رئال با بارسای صدرنشین ، این تیم درکورس قهرمانی باقی خواهد ماند و درعین حال از عملکرد خسوس خیل مانسانو، داور بازی رئال- بتیس انتقاد کرد و به این نکته اشاره کرد که او در دو لحظه کلیدی بازی به اشتباه سوت زد.

ایگواین در ادامه به این نکته اشاره کرد که درزمان پیوستنش به رئال دربازارزمستانی فصل ۷-۲۰۰۶،در اولین حضورش در ترکیب رئال در لالیگا مقابل دپورتیوولاکرونیا شاهد باخت تیمش بودو رئال با آن باخت ۵امتیاز با سویای صدرنشین و ۴امتیاز با بارسا فاصله داشت (البته باید بازه های زمانی و زمان باقی مانده تا انتهای آن فصل را با شرایط کنونی رئال و زمان باقی مانده تا پایان این فصل درنظر گرفت) ولی در آن بازه زمانی کوتاه مدت،رئال توانست تادرپایان فصل قهرمان لالیگا شود:« دراین فصل هنوز امتیازات زیادی باقی مانده. باید با رقبای بزرگی رقابت کنیم والبته من هیچ شکی ندارم که تیم ما توانایی انجام این کار را دارد.شاید دیوانگی به نظر برسد ولی من شک ندارم.الان سرنوشتمان دردستان خودمان نیست و باید منتظر آن بنشینیم که نتایج دیگر به ما کمک کنندولی ما تیم خوبی برای مبارزه کردن تا پایان مسیر داریم وهمین کار را انجام خواهیم داد.زمانی که من به رئال آمدم هم تیم ما فاصله مشابهی با تیم صدرنشین داشت. تازه بازیهای کمتری تاپایان فصل باقی بود ولی مادرپایان فصل توانستیم قهرمان شویم.»

ایگواین که سه هفته ای به خاطرگرفتگی عضلانی از میادین به دور است،دراین باره گفت:« هنوز زوداست که بخواهم به بازگشت فکر کنم ولی درمسیر بازگشت هستم. الان سه هفته است که مصدومم ولی اوضاع خوب پیش می رود.الان باید تست های بیشتری انجام دهم وبعد از آن مشخص می شود که چه زمانی برمی گردم؛ اگر همه چیزبه همین ترتیب پیش برود، بازگشتم خیلی دور نخواهد بود.»

او درمورد بازی رئال مقابل بتیس گفت:« بازی را درشرایطی کاملا عصبی دیدم. من وقتی درترکیب تیم نیستم خیلی سختی می کشم. چون درداخل زمین که باشی می توانی برای حل مشکلات کمک کنی ولی از بیرون زمین، دستت به جایی بند نیست.خیلی سختی می کشم. بازی با بتیس، دیداری کاملا برابر و شانه به شانه بود. ما در آن بازی شرایط خوبی برای برد داشتیم ولی در دو لحظه کلیدی مسابقه داور، اشتباه تصمیم گرفت.او می بایست یک ضربه پنالتی به نفع ما اعلام می کرد و گل صحیح ما که نادیده گرفته شد و این دو لحظه می توانست سرنوشت بازی را عوض کند.اینها بهانه نیست. خیلی‌ها این صحنه‌ها را دیدند.البته اگر بتیس برد به این خاطر است که تیم خوبی دارد. ما می خواستیم که نتیجه به نحو دیگری رقم بخورد ولی نشد.امیدوارم که این روند ناکامی اتلتیکو در شکست دادن رئال درسالهای اخیر ادامه یابد.باید بگویم که ما دید خوبی رو به آینده و در کسب جامهای قهرمانی داریم و تیممان آمادگی اش را دارد. هنوز ۳ جام پیش روی ماست و تلاش می کنیم تا به بهترین نحو ممکن تورنمنتهای پیش رو رابه پایان ببریم.»

ایگواین درمورد لیگ قهرمانان اروپا،صعود رئال از گروه مرگ به مرحله یک هشتم پایانی این بازیها را مهم دانست و گفت:« مهم این است که صعود کرده ایم. دوست داشتیم تیم اول گروه باشیم که نشد ولی درنهایت صعود کردیم. هنوز یک بازی دیگر مقابل یک حریف بزرگ باقی مانده که تلاش می کنیم که به پیروزی برسیم.امیدوارم که وقتی من به میادین بازگشتم به بارسا و اتلتیکو درصدر جدول لالیگا نزدیک تر شده باشیم و بتوانیم بازهم این فاصله را کمتر کنیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391