برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خشم اولترا باواریایی ها: صندلی های خاکستری و یخ زده آلیانس

پنجشنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۷ — گل

دیدار شب گذشته بایرن مونیخ و باته بورویسوف حواشی جالبی داشت.

ضلع جنوبی آلیانس آره نا صندلی های خالی نسبتا زیادی داشت و این نمایانگر اعتراض هواداران به سیاست های باشگاه در این فصل است.

ضلع جنوبی آلیانس آره نا محل استقرار اولترا باواریایی‌ها یا همان هواداران متعصب و دو آتیشه ی بایرن است آن‌ها همواره با حضور در پشت دروازه جنوبی و برافراشتن پرچم های بزرگ با لوگوی باشگاه که به خوبی در تصاویر تلویزیونی دیده می‌شد از بایرن حمایت می کردند این پرچم‌ها و شور و اشتیاق آن‌ها یکی از ویژگی های آلیانس بود اولترا باواریایی‌ها با تشویق های دیوانه کننده ی خود از نقاط اتکای بایرن در دیدارهای خانگی بودند. اما چرا در چندمین بازی این فصل صندلی هایی خاکستری و یخ زده جای این شور و اشتیاق را گرفته است؟

کنترل های شدید امنیتی در بلوک های ۱۱۲ و ۱۱۳ آلیانس به مذاق هواداران خوش نمی آید. همانگونه که مطلع هستید آلیانس آرنا در دیدارهای داخلی دارای ظرفیتی ۷۱ هزار نفری است اما در بازی های رسمی حدود ۳ هزار نفر از این ظرفیت کاسته می شود و این بدلیل حذف تماشاگرانی هستند که بازی های بایرن را به صورت ایستاده نظاره گر بودند. اولی هوینس می گوید:" در گذشته حدود ۵۰۰ نفر در ضلع جنوبی آلیانس حضور داشتند." اما با سخت گیری هایی که در این بلوک‌ها انجام می شود تنها افرادی می توانند وارد این بلوک شوند که حتما کارت این قسمت را داشته باشند. در بازی های گذشته بسیاری از هواداران بایرن به دلیل هیجانی که در ضلع جنوبی حاکم بود به این سمت استادیوم می رفتند و بازی را ایستاده تماشا می کردند.

هواداران بایرن در اعتراض به این تصمیم، صندلی های جنوبی آلیانس را تحریم کردند. در دیدار شب گذشته نیز به مانند بازی های این فصل بایرن در لیگ قهرمانان هواداران بایرنی با وجود داشتن بلیط برای این صندلی‌ها از نشستن بر روی آن خودداری کردند و بازی را به صورت ایستاده از چند طبقه بالاتر تماشا نمودند در بنری که از سوی آن‌ها تهیه شده بود و روی این صندلی های خالی قرار داشت خطاب به سران باشگاه بایرن نوشته شده بود: "این همان چیزی است که شما می خواهید؟".

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391