برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توزیع اسباب بازی میان کودکان بی سرپرست در مراسم ناهار رسمی رئال

چهارشنبه، ۲۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۴ — گل

پیغام پرس برعکس نظر مورینیو: هیچ وقت نباید خسته شوید

تیم رئال مادرید

تنها ساعاتی بعد از لغزش رئال مادرید مقابل اسپانیول و تساوی ۲-۲ دو تیم در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، مراسم ضیافت رسمی پایان سال باشگاه مادریدی برگزار شد. این مراسم در سالن افتخارات ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزارشدو طی آن فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه مادریدی فرصت را مغتنم شمردتا از گردهم جمع شدن بازیکنان تیمهای فوتبال وبسکتبال باشگاه رئال به عنوان ستون اصلی فصل موفق تیمش بهره ببرد.پرس در صحبت هایی گفت:« مادرکنار هم می توانیم به تمام آنچه که می خواهیم برسیم.»
دقایقی قبل ازبرگزاری این مراسم رسمی، رئیس باشگاه مادریدی درمراسم معارفه کمپین «درسال نو، هیچ بچه ای نباید بدون اسباب بازی بماند»، حضور یافت ودرصحبت هایی به شرایط کنونی تیم مورینیو اشاره کرد و گفت:« یکی از اصول ورزشی رئال این است که هرچقدر که چالشهای پیش روی تیم دشوار و سخت باشد، ولی نباید هیچ وقت خسته شد. هیچ کسی نباید خسته شود،نه در ورزش،نه در زندگی و نه در چالشهای پیش رو.»
درحالی که مورینیو درپایان بازی یکشنبه شب تیمش مقابل اسپانیول، قهرمانی رئال دررقابتهای این فصل لالیگا را عملا غیرممکن خوانده بود، رئیس باشگاه مادریدی صحبت هایی برخلاف نظرات سرمربی پرتغالی اش برزبان آورد. در تصاویر ضبط شده توسط دوربین تلویزیون خبری تی.وی.ایی اندکی قبل از آغاز صرف غذا، کارلوس کارباخوسا،رئیس بخش رسانه ای باشگاه رئال به میزپرس نزدیک شد و خطاب به او گفت :«او (مورینیو رانشان می دهد) می گوید که فایده ای نداردو این صحبتها کسی را ترغیب نمی کند ولی من گفتم که این طور نیست.»
درجریان مراسم صرف غذا، رئیس باشگاه مادریدی و مربی تیم چندین بار باهم به صحبت پرداختند؛ هرچند که چهره هردوی آنها درطول این مراسم کاملا جدی بود.
برسرمیز مدیریتی باشگاه دی استفانو و امیلیانو، روسای افتخاری باشگاه، ایکر کاسیاس و ریس، کاپیتان های تیمهای فوتبال وبسکتبال رئال و فرناندو فرناندس تاپیاس،ادواردو فرناندس د بلاس و پدرو لوپس نایب روسای باشگاه درکنار مورینیو وپرس بودند.
یکی ازمیزهای پرسروصدای این مراسم، میزی بود که مارسلو، ایگواین، دی ماریا، موراتا، ناچو، خسوس فرناندس و سرخیو رودریگس دور آن نشسته بودند.جالب اینجا بود که مارسلو در جمع پرتغالی های تیم ننشسته بود.
برسرمیز شماره ۳، ستاره های پرتغالی زبان رئال یعنی کریستیانو، په په،کوئنترائو، کاروالیو و کاکادور هم بودند و برسرمیز شماره ۲ هم راموس، آلبیول، ژابی آلونسو، آربلوا، آدان، رودی فرناندس و ارنانس گومس دور هم نشسته بودند.
میز متشکل از ستاره های بین المللی رئال هم میزی بود که دور آن خدیرا، اوزیل، اسین، بنزما، واران، مودریچ، سلاتر و دراپر، ستاره های تیم فوتبال و بستکتبال رئال دیده می شدند.
این وعده رسمی ناهارساعت ۱۴.۳۰ شروع شد و یک و نیم ساعت به طول انجامید. مورینیو اولین کسی بود که سالن را ترک کرد وبلافاصله بعد از اتمام سخنرانی پرس، از جایش بلند شد، رئیس باشگاه را درآغوش گرفت و رفت. امسال برخلاف پارسال، آقای خاص و سرمربی تیم بسکتبال رئال در مراسم هدیه دادن به بچه هایی که دربیمارستان بستری بودند، شرکت نداشتند
هدایای کریس،کاکا و په په به بچه ها
رونالدو، کاکا و په په بازیکنانی بودند که روز دوشنبه در ورزشگاه برنابئو هدایایی را درمیان بچه هایی که از سوی بنیاد کمپین«درسال نو، هیچ بچه ای نباید بدون اسباب بازی بماند» به ورزشگاه آورده شده بودند تقسیم کردند. در جریان این کمپین ،۲۰۰۰ اسباب بازی میان بچه هایی که درپرورشگاه هاو یا مراکز مراقبت از کودکان بی سرپرست نگهداری می شوند،توزیع شد.
فلورنتینو پرس دراین مراسم گفت:«باشگاه تعهد عظیمی درمقابل کسانی که شرایط مالی بدی دارند و به ویژه بچه‌ها احساس می کند. امروز بیش ازهرزمان دیگری باید تمام تلاشمان را بکنیم تاهیچ بچه ای درتعطیلات سال نو بدون اسباب بازی نماند.»

دراین مراسم تعدادی از بازیکنان تیم بسکتبال رئال هم شرکت داشتند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391