برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مکسس : من زلاتان نیستم فقط کمی خوش شانس بودم!

پنجشنبه، ۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۵ — گل

فیلیپ مکسس پس از به ثمر رساندن گلی فوق العاده و مشابه با گل زلاتان گفت که در به ثمر رساندن چنین گل فوق العاده ای شانس با او یار بوده.

فیلیپه مکسس

در حالی که ۷۰ دقیقه از زمان بازی میلان مقابل اندرلشت از دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان سپری می‌شد ، فیلیپه مکسس مدافع فرانسوی میلان توانست گلی مشابه گل اخیر زلاتان برابر انگستان را وارد دروازه تیم بلژیی کند تانشان دهد حتی می شود یک مدافع چنین گل فوق العاده ای به ثمر برساند.

به نقل از ac-milan.ir-مکسس پس از پایان بازی برابر اندرلشت که با برد وقطعی شدن صعود روسونری به دور بعدی رقابت‌ها همراه بود، در مصاحبه با مدیاست گفت: "هرگز آن زمان چنین ایده ای که گلی مثل گل زلاتان بزنم را در سر نداشتم .من به آن توپ ضربه زدم و همه چیز خوب پیش رفت؛ اما باید همین جا بگویم که کمی نیز شانس با من یار بود.ایبرا بدون شک یک پدیده است"

مکسس در ادامه گفت :" برای یک مدافع زدن چنین گلی غیر طبیعی است و من هرگز پیش از این، چنین گلی نزده ام.من این گل را به خانواده ام تقدیم می کنم ؛ کسانی که همیشه من را حمایت کرده اند و همچنین فرزندانم که با توجه به شغلی که دارم نمی توانم همیشه درکنار آنها در خانه باشم."
مکسس دقایقی پس از به ثمر رساندن این گل به دلیل رگ به رگ شدن زانو مجبور به ترک زمین مسابقه شد.

مکسس در این رابطه چنین گفت: "در آن لحظه به مدت ۵ دقیقه درد شدیدی در زانوهایم احساس کردم؛ به طوری که نمی توانستم به بازی ادامه دهم و به بیرون زمین مسابقه رفتم که متاسفانه همزمان بالحظه ای شد که گلی نیز دریافت کردیم .آن هم در زمانی که من آماده خروج از بازی بودم تا تعویض شوم.فکر می کنم اگر کسی به جای من در زمین بود در آن لحظه ما آن گل را دریافت نمی کردیم.قطعی کردن صعودمان به دور بعد این رقابت‌ها حیاتی بود و حالا ما باید تلاش کنیم تا به این روند خوب خود ادامه بدهیم"

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391