برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

موراتی: فشاری روی اسنایدر برای تمدید قرارداد نیست

پنجشنبه، ۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۰ — گل

ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر، تاکید کرد که این باشگاه قصد ندارد وسلی اسنایدر را مجبور به تمدید قرارداد کند.

وسلی  اسنایدر

باشگاه اینتر دوست دارد قرارداد این ستاره هلندی را برای یک سال دیگر تمدید کند و او را تا سال ۲۰۱۵ در سن سیرو نگه دارد اما تنها با قبول شرط کاهش دستمزد ولی اسنایدر تمایلی به این کار ندارد. به همین دلیل مارکو برانکا، مدیر ورزشی اینتر چند روز قبل اعلام کرد تا زمانی که مشکل تمدید قرارداد اسنایدر حل نشود، او برای اینتر بازی نخواهد کرد.

با این وجود، موراتی تاکید کرد که این باشگاه قصد ندارد این بازیکن را برای تمدید قراردادش تحت فشار قرار دهد.

و در گفتگو با خبرنگاران گفت:" تا جایی که به باشگاه مربوط است، ما کاملا نظر بازیکن را می پذیریم. هیچ گونه تهدیدی وجود ندارد.

تا زمانی که قراردادی معتبر است، می توان با بازیکن در مورد تمدید آن صحبت کرد. این مسئله ارتباطی با بازی نکردن بازیکن به دلایل تاکتیکی ندارد.

واضح است که کسی نمی خواهد بازیکنی با کیفیت را به راحتی کنار بگذارد. ما هیچ بازیکنی را مجبور به کاری نمی کنیم. قرارداد او معتبر است و کسی فشاری به او وارد نمی کند. اسنایدر آزاد است تا هر تصمیمی می خواهد بگیرد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391