برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو: نمی دانم که درآینده، ماجراجویی جدیدی انتظارم را می کشد یانه؟!

شنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۹ — گل

سرمربی پرتغالی رئال در صحبت هایی به این نکته اشاره کرد که یادگرفته که دنیای فوتبال، دنیای ساده ای برای سرمربیان نیست

ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی رئال مادرید همچنان با شک و ابهامات زیادی در مورد آینده اش در باشگاه مادریدی صحبت می کند. رادیو تلویزیون کابووردیانا (آر.تی.سی) این هفته گفت و گویی را با مورینیو داشت و بهانه این گفتگو بازدید لوسیو انتونس، یکی از مربیان سرشناس پرتغالی از والدبباس (کمپ تمرینی رئال مادرید) برای تحقیق و بررسی در مورد روش های تمرینی تیم مورینیو بود. او مستقیما از مورینیو پرسید که آیا در رئال مادرید برای مدت زیادی خواهد ماند یا خیر و پاسخ آقای خاص بدین ترتیب بود:« من در دنیای فوتبال آموخته ام که این دنیا، دنیای ساده ای نیست؛ به ویژه برای مربیان. درنتیجه خیلی سخت است که بتوانی سالیان درازی در یک باشگاه بمانی.»

طبق گزارش منتشره در روزنامه مادریدی آ.اس آقای خاص در ادامه صحبت هایش گفت:« من پرتغالی هستم و شخصیتم به نحوی است که پایه مسافرت و کشف و یافتن چیزهای جدید هستم. من در کشورهای مختلف و در لیگ های مختلف و درفرهنگ های متفاوت بوده ام: اسپانیا، انگلیس، ایتالیا..نمی دانم که آیا در آینده ماجراجویی جدیدی انتظارم را می کشد یا نه.برای ادامه ماندن در یک جا، به این نیاز دارم که انگیزه ام صد در صد مملو و پر باشد. اگر این طور باشد، به کارم ادامه خواهم داد.»

مورینیو همچنین در پاسخ به سوالی درمورد اینکه که چرا تا این حد در میان بازیکنانش مورد احترام است گفت:« فوتبالیست‌ها زمانی که برای تیم بازی می کنند، از مربیان تعریف می کنند و وقتی به میدان نمی روند، از مربی شان بد می گویند. من به دنبال آن هستم که رابطه خوبی با بازیکنانم داشته باشم؛ هرچند که ۲۲، ۲۳ یا ۲۵ بازیکن در رختکن یک تیم است وتنها ۱۱ نفر برای تیم در ترکیب اصلی به میدان می روند. من تمام تلاش ممکن را به کار می گیرم تا صادق باشم و به همه به یک نحو احترام بگذارم و تلاش کنم تا گروه خوبی را از دروازه بان اول گرفته تا دروازه بان سوم تیمم که تقریبا هیچ وقت بازی نمی کند تشکیل دهد. من گروه های قوی تر را دوست دارم. در این شرایط کار آسان تر می شود.»

آقای خاص درمورد اخلاق و ویژگی های شخصی است گفت:« من انسانی هستم که زندگی اجتماعی کمرنگی دارم. به ندرت می توانید من را در رویدادی ببینید. ولی احساس خوشبختی می کنم؛ چون خانواده فوق العاده ای دارم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391