برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نیمار: بازی کردن در کنار ریکلمه فوق العاده است

جمعه، ۱۷ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۵ — گل

نیمار ستاره جوان و برزیلی باشگاه سانتوس در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که بازی کردن در کنار خوان رومن ریکلمه در باشگاه سانتوس، فوق العاده خواهد بود.

نیمار

این درحالی است که خوان رومن ریکلمه بعد از جدایی از باشگاه بوکا جونیوس، هنوز تیمی ندارد و در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که پیشنهادی از این باشگاه برزیلی دارد ولی هنوز در مورد آینده اش به صورت قطعی تصمیم گیری نکرده.

نیمار در صحبت هایی دراین باره به تی وی گازتا گفت:« بازی کردن در کنار ریکلمه فوق العاده خواهد بود. او بازیکن بزرگی است و یک بازی ساز فوق العاده است. از آن دسته بازیکنانی که هر مهاجمی آرزو دارد تا او را در تیمش داشته باشد.»

این درحالی است که خود ریکلمه هم اخیرا در صحبت هایی از احتمال انجام این انتقال صحبت کرده بود و درعین حال به این نکته اشاره کرده بود که هنوز هیچ چیز قطعی نیست. ریکلمه اخیرا گفته:« سران سانتوس با من تماس گرفتند. ولی فعلا در همین حد است. باید منتظر باشید و ببینید که آیا تیم دیگری تمایل واقعی اش را ابراز خواهد کرد یا نه. من با خوان پابلو سورین خیلی صحبت می کنم. او خیلی از بازیکنان فلامنگو را می شناسد و سعی کرد مرا متقاعد کند تا به این تیم بروم ولی رئیس باشگاه بوکا جونیورس مانع از این انتقال شد و ورقه های من را امضا نکرد و من هم هرگز به اینجا نرفتم.»

این ستاره آرژانتینی ادامه داد:« فوتبال برزیل خیلی رشد کرده. تمام تیم‌ها بازیکنان بزرگی دارند. من خیلی از بازیهای برزیل را تماشا می کنم. در ماه جولای من با سران باشگاه هایی مثل فلامنگو، گرمیو و کروزیه رو مذاکره کرده بودم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391