برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

په په :هواداران پشت ما و پشت مورینیو هستند؛ به بارسا نگاه نمی کنیم

سه‌شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۷ — گل

ستاره پرتغالی یکی از چهره های برجسته داربی شنبه شب مادرید بود

په په

په په،یکی از چهره های برجسته داربی شنبه شب شهرمادرید بود. اگر در این بازی، شاهد گلزنی اتلتیکومادرید نبودیم، به خاطر درخشش ستاره پرتغالی رئال در مهار رادامل فالکائو و دیگو کستا، ستاره های تیم میهمان بود. البته در جریان این بازی ،شاهد برخوردهای خشن زیادی در زمین مسابقه بودیم که چه سرخیو راموس و چه خود په په، معتقدند که اینها اتفاقاتی است که در زمین چمن رخ می دهند.

ماجرا از این قرار است که در جریان این بازی وطبق گزارش پخش شده از شبکه دپورتس کواترو سرخیو راموس ، آب دهانش برروی دیگو کستا، ستاره برزیلی باشگاه اتلتیکو پرتاب کرد و البته بعد از آن هم دیگو کستا ازشرمندگی راموس درآمده و آب دهانش را در کف دست و بعد هم روی صورت سرخیو راموس پرت کرد.درجریان بازی سرخیو راموس و دیه گو کاستا در جریان داربی بارها با هم درگیر شدند. قبل از اتمام نیمه اول بازی، دیه گو کستا با ۴ بازیکن رئال درگیر شده بود. او در ابتدا با آرنج به په په زد، کمی بعد با سرخیو راموس درگیر شد و با ضربه سر به او زد و در میانه میدان هم یک لگد نصیب ژابی آلونسو کرد.بعد از آن، در دقیقه ۳۸ بازی بود که سرخیو راموس به دنبال حذف توپ بود و فالکائو او را تحت فشار قرار می داد و راموس با دستش به بازیکن کلمبیایی اتلتیکو ضربه ای وارد کرد. البته این تنها گناه راموس در این صحنه نبود؛ چرا که او دقایقی قبل و به گزارش کانال پلوس، بازیکن برزیلی اتلتیکو را «زشت» خوانده بود.

حالا په په دراین باره گفته:« برخوردهایی مثل رفتارهای دیگو کستا در هر بازی ای کاملا طبیعی است.هرکسی از مسائل وتیم مورد علاقه اش دفاع می کند. ما از بردمقابل اتلتیکومادرید واقعا راضی هستیم.خیلی مهم بودکه مقابل هوادارانمان به پیروزی برسیم.بهترین چیز، عملکردما در طول ۹۰ دقیقه بازی بود.»

په په در ادامه درمورد برد تیمش مقابل یکی از سرسخت ترین حریف های این فصل لالیگا گفت:« اتلتیکو تیم بزرگی است ولی ما توانستیم بعد از شکست مقابل بتیس، در داربی مادرید واکنش خوبی نشان دهیم. می دانستیم که پیروزی کار سختی خواهد بود ولی مهم بود تا دوباره در لالیگا به پیروزی برسیم. ما به بارسلونا نگاه نمی کنیم و تنها کاری که باید انجام دهیم، کسب پیروزی است و تا پایان فصل باید ببینیم که چه خواهد شد.»

مدافع پرتغالی رئال درمورد حمایت هواداران حاضر در برنابئو از کهکشانی‌ها گفت:«ما توجه کردیم که هواداران پشت ما و مورینیو هستند و باید از آنها به این خاطر تشکر کنیم. سرمربی تیم هم دقیقا روشن و شفاف خواسته هایش را اعلام کرده.»

په په درمورد گلزنی رونالدو در داربی مادرید گفت:« رونالدو درهنگام زدن ضربه ایستگاهی اعتماد به نفس بالایی داشت و بازی فوق العاده ای انجام داد.من واقعا برایش خوشحال شدم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391